• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » ورود زیاد فرهنگیان به انتخابات شورا را مطلوب نمی دانم
  کد خبر : 2026223

  ورود زیاد فرهنگیان به انتخابات شورا را مطلوب نمی دانم

  ورود زیاد فرهنگیان به انتخابات شورا را مطلوب نمی دانمReviewed by Iranvij-2 on Apr 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛"سید خلیل حسینی" در گفتگو با خبرنگار کلاس بیست با برشمردن شاخصه های کاندیدای اصلح اظهار کرد: پاکدامنی مالی و صداقت فردی باید بعنوان یک اصل برای کاندیداها رعایت…

  ورود زیاد فرهنگیان به انتخابات شورا را مطلوب نمی دانمReviewed by Iranvij-2 on Apr 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛"سید خلیل حسینی" در گفتگو با خبرنگار کلاس بیست با برشمردن شاخصه های کاندیدای اصلح اظهار کرد: پاکدامنی مالی و صداقت فردی باید بعنوان یک اصل برای کاندیداها رعایت شود.

  وی افزود: کاندیدها دارای تخصص خاصی برمبنا کارکردهای شوراها باشند؛ تنها عمران، معماری و شهر سازی نیست بلکه در حوزه روانشناسی اجتماعی، مباحث دینی و شهری نیز باید تخصص لازم را داشته باشند.
  فردی که کاندیدا می شود باید مقبولیت مردمی اش را در نظر بگیرد.

  درکنار تخصص فرد، داشتن تعهد درمقابل شعارهای خودلازم است

  رئیس سازمان دانش آموزی استان گلستان با بیان اینکه درکنار تخصص فرد، داشتن تعهد درمقابل شعارهای خودلازم است، تصریح کرد: در کنار این موارد فردی که کاندیدا می شود باید مقبولیت خود را در میان مردم در نظر داشته باشد و صرف اینکه احساس تکلیف کنند؛ کافی نیست .

  تقسیم بندی شورا به حامیان و مخالفان شهردار بحث انحرافی است

  حسینی درباره ارزیابی شورای شهر گرگان  تقسیم بندی شورا به حامیان و مخالفان شهردار را بحث انحرافی خواند و افزود: شورا به هیچ وجه وکیل الدوله (شهرداری) نیست و باید استقلال خودرا حفظ کندو طرفدار برنامه باشند .

  وی بیان کرد:  مخالفان، ساخت و سازهای شهری در راستای فروش املاک  شهرداری مبالغی که از قبل وجود داشت و ایجاد توقع در مردم را مطلوب نمی دادند و موافقان هم ازحوزه عمرانی آن دفاع می کنند.

  اولویت شورا چهارم و شهرداری فرهنگی نبود

  این مقام مسئول یادآورشد: البته همه چیز نگاه عمرانی نیست، میزان موفقیت در مسائل فرهنگی، اموراجتماعی و نشاط بخشی جامعه نیز باید در نظر گرفته شود.

  این فعال سیاسی اجتماعی اصلاح طلب با بیان اینکه اولویت شورا چهارم و شهرداری فرهنگی نبود، اذعان کرد: معتقدم در حوزه نشاط بخشی و فرهنگی شهرداری هزینه چندانی نکرد و در مبحث عمرانی نیز بادیدگاه شهردار جلو رفتند.

  وی  اذعان کرد: برون داد رفتارها و رضایت مندی به شهردار نسبتا مطلوب و قابل قبول بود .

  حسینی درگیری و مخالفت ها اعضای شورای شهر را در راستای جامعه مدنی و دمکراسی خواند گفت: نمی توان آن را رد کرد لذا برای دادن نمره تا ۱۴ برای عملکرد شورا می توان در نظر گرفت.

  فرهنگیان عضو شورای شهر، کارخاصی برای این قشر انجام ندادند

  وی با بیان اینکه شورا و شهرداری باید یکی از ظرفیت ها را برای فرهنگیان ایجاد کنند، ابراز کرد:  فرهنگیان عضو شورای شهر، به جز عوارض شهرداری ها به صورت محدود کارخاصی برای این قشر انجام ندادند.

  رئیس سازمان دانش آموزی استان ادامه داد: در حوزه دانش آموزی شورای شهر باید بخشی از اعتبارات خود را به فرهنگسازی در این حوزه از جمله پلیس یاران مدارس،شوراهای دانش آموزی و .. اختصاص دهد که تاکنون در این زمینه چیزی مشاهده نکرده ایم.

  ورود فرهنگیان به شورای شهر مطلوب است اما نه با کثرت

  وی با بیان اینکه  ورود فرهنگیان به شورای شهر مطلوب است اما نه با کثرت ، افزود:  ورود فرهنگیان به تعداد زیاد در شورای شهر را مطلوب نمی دانم  چراکه تخصص ها در شورا باید متوازن و منطقی تقسیم شود.

  حسینی گفت: در یک نظر سنجی که چندی پیش انجام شد، جامعه نسبت به فعالیت فرهنگیان در شورا  نظر مثبتی نیست و اذعان شد که بهتر است فعالیت آنان در مسائل اجتماعی و آموزشی باشد.

  این مقام مسئول در خاتمه با اشاره به  لزوم تربیت سیاسی دانش آموزان به بخشنامه سال گذشته برای اجرای برنامه های تهییجی برای دانش آموزان و حضور حداکثری در انتخابات گفت: به محض ابلاغ بخشنامه در سال جدید، برنامه هایمان را  برای حضور رای اولی های استان در انتخابات دنبال خواهیم کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.