• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مردم سوریه بزرگترین قربانیان بحران در این کشور هستند
  کد خبر : 2026169

  مردم سوریه بزرگترین قربانیان بحران در این کشور هستند

  مردم سوریه بزرگترین قربانیان بحران در این کشور هستندReviewed by on Apr 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون آفریقایی عربی وزارت خارجه در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: «بنام خدا شیعیان مظلوم شهرهای فوعه و کفریا در شمال سوریه که پس از مدتها همزیستی با مرگ…

  مردم سوریه بزرگترین قربانیان بحران در این کشور هستندReviewed by on Apr 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون آفریقایی عربی وزارت خارجه در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

  «بنام خدا
  شیعیان مظلوم شهرهای فوعه و کفریا در شمال سوریه که پس از مدتها همزیستی با مرگ تدریجی و زندگی در دوزخ رنج و عذاب و گرسنگی و محاصره تحمیل شده از سوی گروههای تروریستی سوریه، امروز در قالب توافق چهار شهر در مسیر آزادی و کوچ اجباری به مناطق دیگر کشور قرار گرفته بودند در منطقه غرب حلب با انفجاری تروریستی از سوی شقی ترین اشقیاء و ناپاک ترین انسانها، مواجه و دهها تن از آنان در غربت و مظلومیت مضاعف به خاک و خون غلطیدند. “علی لعنه الله علی القوم الظالمین”و “سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون”

  صحنه های شهادت مظلومانه این مظلوم ترین مظلومان روی زمین، حقیقتا دردآور و به مثابه داغ ننگ جدیدی بر پیشانی جنگ طلبان و تاجران جنگ و جاه طلبانی است که بیش از شش سال است با استفاده ابزاری از تروریسم، اهداف کوچک دنیایی خود را به بهای ویرانی یک کشور و کشتار جمعی یک ملت، دنبال می کنند. مردم سوریه در وضعیت “زندگی، جنگ و دیگر هیچ” بزرگترین قربانیان بحران جاری این کشور و مهمترین حامیان پایان هر چه سریعتر بحران و رهایی کشور از دایره بسته ویرانی و مرگ هستند.

  تسلیت کلمه کوچکی برای مردم سوریه و خانواده های داغدار شهیدان خونین بال فوعه و کفریا و دیگر مظلومانی است که هر روز در گوشه گوشه سرزمین سوریه به شهادت می رسند، اما بالاترین تسلا برای آنان و همه مردم سوریه، تلاش مخلصانه و همه جانبه برای پایان دادن هر چه سریعتر به این جنگ ویرانگر و خانمان سوز است. به لطف خداوند در این جهت تلاش می کنیم و از او می خواهیم و می طلبیم که از دریچه های رحمت بی پایان خود به این تلاشها برکت داده و بر زخم های خونین ملتی غرق در خون و آتش مرهم نهد. بمنه و کرمه»

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.