• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » ۳ زمین لرزه امروز شهرهای مختلف خوزستان را لرزاند
  کد خبر : 2025753

  ۳ زمین لرزه امروز شهرهای مختلف خوزستان را لرزاند

    ۳ زمین لرزه شهرهای مختلف خوزستان از جمله شهر سالند از توابع شهرستان دزفول، شهر رامهرمز و شهر قلعه‌خواجه از توابع شهرستان اندیکا را لرزاند. به گزارش ایران ویج، سه زمین لرزه شهرهای مختلف خوزستان از جمله شهر سالند از توابع شهرستان دزفول، شهر رامهرمز و شهر قلعه‌خواجه از توابع شهرستان اندیکا را لرزاند….

  ۶

   

  ۳ زمین لرزه شهرهای مختلف خوزستان از جمله شهر سالند از توابع شهرستان دزفول، شهر رامهرمز و شهر قلعه‌خواجه از توابع شهرستان اندیکا را لرزاند.

  به گزارش ایران ویج، سه زمین لرزه شهرهای مختلف خوزستان از جمله شهر سالند از توابع شهرستان دزفول، شهر رامهرمز و شهر قلعه‌خواجه از توابع شهرستان اندیکا را لرزاند.

  بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران نخستین زلزله بامداد امروز شهر سالند از توابع شهرستان دزفول در استان خوزستان را به لرزه درآورد.

  این زمین لرزه که بزرگی آن ۲.۴ ریشتر بود امروز جمعه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت ۰۱:۳۵:۲۸ به وقت محلی در شهر سالند به وقوع پیوست.

  این زلزله در عمق ۱۰ کیلومتری زمین و در ۶ کیلومتری شهر سالند، ۲۹ کیلومتری شهر لالی و ۳۲ کیلومتری شهر گتوند در شمال استان خوزستان اتفاق افتاد.

  دومین زمین لرزه نیز به بزرگی ۲.۲ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین امروز جمعه، ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۶ در ساعت ۱۲:۱۱:۱۳ به وقت محلی در رامهرمز رخ داد.

  این زلزله در ۱۰ کیلومتری شهر رامهرمز، ۱۰ کیلومتری شهر هفتگل و ۲۵ کیلومتری بخش میداود شهرستان باغملک در استان خوزستان به وقوع پیوست.

  سومین زمین لرزه نیز امروز جمعه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۶ در ساعت ۱۳:۴۸:۴۸ به وقت محلی شهر قلعه خواجه از توابع شهرستان اندیکا در شمال استان خوزستان را لرزه درآورد.

  این زلزله در عمق ۱۰ کیلومتری زمین به شدت ۳.۵ ریشتر رخ داد و محل وقوع آن ۱۷ کیلومتری شهر قلعه خواجه، ۳۷ کیلومتری شهر لالی و ۴۹ کیلومتری شهر مسجدسلیمان در استان خوزستان بود.

  همچنین بنابر اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران نخستین زلزله روز پنجشنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت ۰۰:۳۴:۲۰ بامداد به وقت محلی شهر سالند از توابع شهرستان دزفول در شمال استان خوزستان را به لرزه درآورد.

  بزرگی این زلزله ۱.۸ ریشتر بود که در ۸ کیلومتری شهر سالند، ۳۱ کیلومتری شهر لالی و ۳۵ کیلومتری شهر گتوند در شمال استان خوزستان رخ داد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.