• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » سومین روز آلودگی هوا در فروردین/ گروههای حساس از تردد در شهر پرهیز کنند
  کد خبر : 2025706

  سومین روز آلودگی هوا در فروردین/ گروههای حساس از تردد در شهر پرهیز کنند

    دستگاههای سنجش آلاینده‌ها نشان می‌دهد که کیفیت هوای پایتخت برای سومین روز در فروردین سال ۹۶ در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد و بیماران قلبی و ریوی، کودکان و افراد میانسال از تردد در شهر خودداری کنند. به گزارش ایران ویج؛ دستگاههای سنجش آلاینده‌ها نشان می‌دهد که وضعیت کیفی هوای تهران در…

  ۲۵۹

   

  دستگاههای سنجش آلاینده‌ها نشان می‌دهد که کیفیت هوای پایتخت برای سومین روز در فروردین سال ۹۶ در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد و بیماران قلبی و ریوی، کودکان و افراد میانسال از تردد در شهر خودداری کنند.

  به گزارش ایران ویج؛ دستگاههای سنجش آلاینده‌ها نشان می‌دهد که وضعیت کیفی هوای تهران در ٢۴ ساعت گذشته منتهی به ظهر امروز (جمعه ۲۵ فروردین) در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس رسیده است.

  عدد شاخصهای ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون بر روی ۱۰۳ قرار دارد  که بیانگر ناسالم شدن کیفیت هوا برای گروههای حساس است و در چنین وضعیتی به بیماران قلبی و ریوی، کودکان، زنان باردار و افراد میانسال توصیه می‌شود که به‌طور جد از تردد در مراکز پرجمعیت و پرترافیک خودداری کنند.

  بدین سبب ساکنان استان تهران برای سومین روز در فروردین سال ۹۶ هوای ناسالم را تجربه می‌کنند در حالی که طی مدت مشابه سال گذشته حتی یک روز هم کیفیت هوا ناسالم نشده بود.

  امروز شاخصهای سنجش آلاینده‌ها نشان می‌دهد منطقه ۱۱ تهران آلوده‌ترین و نارمک (منطقه چهار) سالم‌ترین نقاط تهران هستند.

  منطقه ۱۱ : ۱۲۸

  شادآباد (منطقه ۱۸): ۱۲۱

  پیروزی (منطقه ۱۳): ۱۱۷

  منطقه ۶: ۱۱۰

  منطقه هفت: ۱۰۳

  شهرری(منطقه ۲۰): ۱۰۲

  منطقه ۱۰: ۱۰۳

  منطقه ۱۲: ۹۷

  پونک(منطقه پنج): ۹۴

  مسعودیه(منطقه ۱۵) ۸۵

  اقدسیه(منطقه یک): ۸۸

  سعادت آباد(منطقه دو): ۸۳

  منطقه ۲۱: ۸۸

  نارمک(منطقه چهار): ۶۲

  اگر شاخص عددی ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون کمتر از ۵۰ باشد، هوا پاک خواهد بود و اگر شاخص عددی ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون بین ۵۰ تا ۱۰۰ باشند شرایط کیفیت هوا سالم است و شرایط ناسالم برای گروههای حساس نیز به میانگین عددی ۱۰۰ تا ۱۵۰ تعلق می‌گیرد اما اگر اعداد از ۱۵۰ تا ۲۰۰ قرار گیرند به این شرایط کیفیت هوا وضعیت قرمز یا شرایط اضطرار گفته می‌شود و کیفیت هوا در این میانگین برای همه افراد ناسالم خواهد بود.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.