• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » سینماها با افزایش ۱۱ درصدی فروش و کاهش ۱۴ درصدی مخاطب روبرو شد
  کد خبر : 2025680

  سینماها با افزایش ۱۱ درصدی فروش و کاهش ۱۴ درصدی مخاطب روبرو شد

    علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره میزان اقبال مخاطب به فیلم های اکران نوروزی گفت: امسال فیلم های سینمای ایران در هیچ شبکه خارجی تبلیغاتی نداشتند و اقبال مخاطبان تنها براساس مضامین و محتوای فیلم ها صورت گرفته است و در این راه رسانه ملی هم به سینما کمک کرد که امیدواریم…

  ۲۴۹

   

  علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره میزان اقبال مخاطب به فیلم های اکران نوروزی گفت: امسال فیلم های سینمای ایران در هیچ شبکه خارجی تبلیغاتی نداشتند و اقبال مخاطبان تنها براساس مضامین و محتوای فیلم ها صورت گرفته است و در این راه رسانه ملی هم به سینما کمک کرد که امیدواریم این اطلاع رسانی توسط رسانه ملی بیش از پیش باشد.

  وی درباره فروش فیلم ها در سال ۹۶ گفت: از  روز اول فروردین تا ۲۴ فروردین ماه (پنج شنبه شب) فروش فیلم های سینمای ایران به ۲۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان رسید که نسبت به سال گذشته در همین تاریخ فروش فیلم ها ۱۱ درصد افزایش داشت، فروش فیلم سال ۹۵ در همین تاریخ ۲۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون بود.

  رئیس کانون پخش کنندگان درباره مخاطبان فیلم های نوروزی گفت: امسال از ۱ تا تاریخ ۲۴ فروردین ماه ۲ میلیون و ۵۰۸هزار و ۵۰۰ نفر مخاطب سینماها بودند و فیلم های سینمایی را در سالن های سینما به تماشا نشستند . این تعداد مخاطب  نسبت به مخاطبان سال گذشته با کاهش ۱۴ درصدی مواجه شده است.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.