• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » حرف های مهراوه شریفی نیا درباره روزی که پدرش گریست!
  کد خبر : 2025458

  حرف های مهراوه شریفی نیا درباره روزی که پدرش گریست!

    مهراوه شریفی نیا:از روزهاى سختِ سال هاى دور! مهراوه دختر بزرگتر محمدرضا شریفی نیا تقریبا از دوران کودکی بازیگری را تجربه کرده است و وقتی بزرگتر شد هم تقریبا راه پدر را ادامه داد. وی با انتشار تصوری از خود در کنار پدرش در صفحه اینستاگرامش دلنوشته ای را در وصف پدرش منتشر کرد….

  ۱۵۵

   

  مهراوه شریفی نیا:از روزهاى سختِ سال هاى دور!

  مهراوه دختر بزرگتر محمدرضا شریفی نیا تقریبا از دوران کودکی بازیگری را تجربه کرده است و وقتی بزرگتر شد هم تقریبا راه پدر را ادامه داد. وی با انتشار تصوری از خود در کنار پدرش در صفحه اینستاگرامش دلنوشته ای را در وصف پدرش منتشر کرد.

  مهراوه شریفی نیا در صفحه اینستاگرامش نوشت:

  “پارسال بهار وقتى خبر فوت پدرش را دادم اشکش را دیدم جارى و بى محابا. قبل تر هم دیده بودم یکى دوبار فقط، وقتى داشت از روزهاى سختِ سال هاى دور روزهاى نبودن،خاطره تعریف مى کرد.بقیه ى روزها برایت خاطره که تعریف مى کند آنقدر مى خندى که نمى فهمى در کنارش زمان چطور سپرى مى شود. گاهى مبهوت مى مانم آدمى که آن همه تلخى را در بهترین سال هاى جوانى تجربه کرده چطور مى تواند اینقدر شوخ و خوش انرژى بگوید و بگوید و بگوید و ما را از خنده روده بر کند. گاهى مبهوت مى مانم که وسط آنهمه شوخى و شیطنت چطور مى تواند اینقدر جدى تو را از هنر و فلسفه و ادبیات سرشار کند و جهان بینى ات را در هر دیدار وسیع تر سازد.گاهى مبهوت مى مانم که کى مى خوابد که چطور با آن پاى ورم کرده راه مى رود که چگونه همیشه مثل کوه استوار است که اینهمه انرژى را از کجا مى آورد و راه خودش را مى رود و مى داند چرا و به چه دلیل چه مى کند.گاهى تحسینش مى کنم گاهى از کارهایش شگفت زده مى شوم گاهى از دستش عصبانى مى شوم گاهى نگرانش مى شوم اما همیشه همیشه همیشه دوستش دارم و یک ثانیه از بودنش را با هیچ چیز این جهان عوض نمى کنم.”

   

  ۱۵۶

  منبع: سیمرغ
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.