• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » درباره حضورم با اصلاح‌طلبان مشورت نکردم/کاندیدای پوششی روحانی نیستم
  کد خبر : 2025362

  درباره حضورم با اصلاح‌طلبان مشورت نکردم/کاندیدای پوششی روحانی نیستم

    معاون رئیس جمهور در دولت پنجم و ششم با بیان اینکه با اصلاح طلبان درباره حضورم در عرصه رقابت‌های انتخاباتی مشورت نکرده‌ام، گفت: کاندیدای پوششی اصلاح‌طلبان نیستم. به گزارش ایران ویج، سیدمصطفی هاشمی‌طبا رئیس پیشین کمیته ملی المپیک و معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات در جمع خبرنگاران درباره دلایل حضورش در عرصه رقابت‌های انتخاباتی…

  ۱۲۳

   

  معاون رئیس جمهور در دولت پنجم و ششم با بیان اینکه با اصلاح طلبان درباره حضورم در عرصه رقابت‌های انتخاباتی مشورت نکرده‌ام، گفت: کاندیدای پوششی اصلاح‌طلبان نیستم.

  به گزارش ایران ویج، سیدمصطفی هاشمی‌طبا رئیس پیشین کمیته ملی المپیک و معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات در جمع خبرنگاران درباره دلایل حضورش در عرصه رقابت‌های انتخاباتی و ثبت‌نام به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری اظهار داشت: هرچند جناب آقای روحانی اقدامات موثر و بسیار منطقی در کشور انجام داده‌اند و جمهوری اسلامی ایران در حال رسیدن به قله‌های پیشرفت است اما بنده فکر می‌کنم در اولویت‌های جمهوری اسلامی ایران باید تجدیدنظر صورت گیرد و براساس آن اقداماتی انجام شود.

  وی افزود: اولویت فعلی شور حفظ سرزمین ایران، جمهوری اسلامی ایران و اصلاح کشاورزی کشور در راستای حفظ سرزمین است.

  هاشمی‌طبا با اشاره به اینکه باید به مردم محروم رسیدگی کرد، گفت: باید هرچه زودتر شرایطی برای محرومان و خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست فراهم شود که آنها نیز بتوانند در رفاه و آسایش قرار گیرند.

  وی افزود: پس از این مسئله ایجاد اشتغال در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع و کشاورزی از اولویت‌های بنده و کشور به شمار می‌رود.

  معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات با بیان اینکه نیازمند اصلاح برخی از قوانین در کشور برای ایجاد اشتغال بیشتر و بهتر هستیم، گفت: باید در قانون بانکی اصلاحات صورت گیرد تا ضمن تسهیل در امر تولید، بهره بانکی و سود بانکی کاهش یابد و بتوانیم بیش از پیش به مردم و تولیدکنندگان خدمت کنیم.

  هاشمی‌طبا با انتقاد از اینکه برخی با دستاویز قرار دادن مردم به فکر پیشرفت خود هستند، گفت: متاسفانه برخی از افراد حتی کسانی که در داخل نظام جمهوری اسلامی هستند خود را به عنوان یک اپوزیسیون مطرح می‌کنند و خدمات فراوان نظام و عموم دولت‌ها را نادیده می‌انگارند.

  وی افزود: اگر مردم به بنده اعتماد کردند تلاش می‌کنم اولویت‌های خود را با محور حفظ سرزمین ایران، پیگیری کنم.

  معاون رئیس جمهور در دولت پنجم و ششم تاکید کرد: در چنین شرایطی وظیفه خودم دانستم نامزد ریاست جمهوری بشوم تا بتوانم در زمینه اولویت‌های ذکر شده حرکت کرده و با طراحی و سیاست‌گذاری‌های لازم و با حرکت فداکارانه و جهادی مردم ایران را به شرایط بهتری برسانیم.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما در نهایت در رقابت‌های انتخاباتی به نفع چه کسی کنار خواهید رفت، گفت: به نفع خودم.

  هاشمی‌طبا در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه با اولویت‌هایی که بیان کردید آیا از نظر شما دولت فعلی در راستای این مسائل ناکارآمد عمل کرده است، گفت: دولت در زمینه اولویت‌های مختلف حرکت می‌کند و اولویت‌هایش متفاوت با این مسائل است البته برخی افراد اولویت‌های یکسو را به اشکال مختلف مطرح می‌کند.  اولویت بنده حفظ سرزمین ایران و توجه به امر کشاورزی است.

  معاون رئیس جمهور در دولت پنجم و ششم در پاسخ به این سوال که آیا حضور شما باعث شکسته شدن آراء اصلاح‌طلبان نخواهد شد، گفت: نمی‌دانم برآورد خاصی از این موضوع ندارم.

  وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان طرح کاندیدای پوششی را در کنار آقای روحانی طرح کرده‌اند، آیا با شما نیز در این زمینه صحبتی نشده است، گفت: خیر بنده با هیچ یک از افراد مشورت و صحبت نکرده‌ام.

  هاشمی‌طبا درباره شعار و رنگ انتخاباتی‌ خود نیز گفت: حفظ سرزمین ایران شعار من است و بی‌رنگی رنگ انتخاباتی بنده خواهد بود.

  معاون رئیس جمهور در دولت پنجم و ششم در پایان در خصوص اینکه شما با وابستگی به جریان خاصی وارد عرصه انتخاباتی شده‌اید، گفت:‌ بنده از جریان مصطفی هاشمی‌طبا هستم.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.