• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » نوبرانه ۱۰۰ هزار تومانی روانه بازار شد
  کد خبر : 2025248

  نوبرانه ۱۰۰ هزار تومانی روانه بازار شد

    رد پای پرتقال های قاچاق همچنان در بازار حسین مهاجران ، در خصوص تغییرات قیمت انواع میوه در میادین بیان کرد: تا حدود زیادی جلوی ورود میوه قاجاق به میادین گرفته شده ولی به علت ازدیاد مبادی قاچاق در مرزهای کشور و بالا بودن حجم میوه‌ها در مبادی قاچاق همچنان شاهد ورود پرتقال قاچاق…

  ۱۰۱

   

  رد پای پرتقال های قاچاق همچنان در بازار

  حسین مهاجران ، در خصوص تغییرات قیمت انواع میوه در میادین بیان کرد: تا حدود زیادی جلوی ورود میوه قاجاق به میادین گرفته شده ولی به علت ازدیاد مبادی قاچاق در مرزهای کشور و بالا بودن حجم میوه‌ها در مبادی قاچاق همچنان شاهد ورود پرتقال قاچاق به میادین هستیم.
  وی در ادامه افزود: قیمت برخی از پرتقال‌های قاچاق با توجه به کیفیت با یکدیگر متفاوت است و پرتقال ترکیه‌ای با توجه به نامطلوب بودن کیلویی ۳ تا ۴ هزار تومان و پرتقال مصری با کیفیت بسیار عالی به کیلویی۷ هزار تومان نیز رسیده است.
  رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به ورود پرتقال‌های جدید داخلی از انبار به میادین از روزهای آینده تصریح کرد: تا چند روز دیگر پرتقال‌های دپو شده برای تنظیم بازار میوه و کنترل قیمت‌ها در میادین توزیع خواهد شد تا شاید از این طریق شاهد کنترل قیمت‌ها در سطح شهر باشیم.
  مهاجران در توضیح قیمت گوجه‌سبز نوبرانه گفت: گوجه‌سبز قصرشیرین از چند روز گذشته وارد بازار شده که قیمت آن بین ۸۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان است و در روزهای آینده گوجه سبز با کیفیت از شهرهایی چون گرمسار، ساوه و قم به بازار می‌آید.
  وی در ادامه تاکید کرد: قیمت هر کیلو چاقاله بادام نوبرانه نسبت به هفته‌های گذشته کاهش یافته و در حال حاضر بین ۲۵ هزار تا ۳۵ هزار تومان به فروش می‌رسد و قیمت هر کیلو توت‌فرنگی بوته‌ای بین ۱۲ هزار تا ۱۵ هزار تومان و توت‌فرنگی بوته‌ای بین ۸ هزار تا ۱۴ هزار تومان است.
  رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اظهار کرد: قیمت سیب با توجه به افزایش قیمت تا سقف کیلویی ۸ هزار تومان در میادین با کاهش روبرو بوده و سیب قرمز به کیلویی ۳ هزار تا ۵ هزار تومان و سیب زرد به کیلویی ۴ هزار تا ۶ هزار تومان رسیده است.
  مهاجران با اشاره به افزایش قیمت موز در ایام نوروز گفت: قیمت هر کیلو موز در ایام نوروز با افزایش بسیار روبرو شده و به قیمت هر کیلو ۵ هزار و ۲۰۰ تومان تا کیلویی ۶ هزار و ۷۰۰ تا ۸ هزار تومان در میادین میوه‌ و تره‌بار رسیده که بعضا شاهد فروش این میوه تا کیلویی ۱۲ هزار تومان در واحدهای صنفی درسطح شهر بودیم و در حال حاضر نیز قیمت هر کیلو موز به ۴ هزار و ۸۰۰ تومان در میادین میوه و تره‌بار رسیده است.
  وی درتوضیح قیمت سایر میوه‌های گفت: قیمت هر کیلو خیار گلخانه‌ای بدون تغییر بین ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلو خیار بوته‌ای بین یک هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان است؛ به علاوه قیمت هر کیلو گوجه فرنگی از ۳ هزار و ۵۰۰ تومان در ایام نوروز کاهش و به ۲ هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلو کیوی درشت بین ۵ هزار تا ۶ هزار تومان و کیوی ریز بین ۳ هزار تا ۴ هزارو ۵۰۰ تومان است.
  رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در این باره ادامه داد: هر کیلو سیب‌زمینی بعد از افزایش قیمت تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان در ایام عید به کیلویی یک هزار و ۵۰۰ تا یک هزار و ۸۰۰ تومان و هر کیلو پیاز بدون تغییر بین ۶۰۰ تا یک هزار تومان است.
  منبع: میزان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.