• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » ورود سامانه‌ بارشی جدید از شامگاه پنجشنبه به کشور
  کد خبر : 2025224

  ورود سامانه‌ بارشی جدید از شامگاه پنجشنبه به کشور

    مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی در اواخر وقت روز پنجشنبه از غرب وارد کشور خواهد شد و روزهای جمعه و شنبه برخی نواحی غرب، شمال غرب و مرکز بارانی خواهد شد. احد وظیفه  درباره وضعیت جوی سه روز آینده…

  ۹۳

   

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی در اواخر وقت روز پنجشنبه از غرب وارد کشور خواهد شد و روزهای جمعه و شنبه برخی نواحی غرب، شمال غرب و مرکز بارانی خواهد شد.

  احد وظیفه  درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: موج بارشی که در ساعتهای گذشته از غرب کشورمان وارد شده بود امروز نیز بخشهایی از کشور را درگیر باد، باران و رعد و برق خواهد کرد.

  وی ادامه داد: بارش باران، رگبار و وزش باد نسبتاً شدید امروز در برخی مناطق غربی، دامنه‌های البرز، مناطق مرکزی و شمال شرق ادامه می‌یابد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه بارش باران در ساعتهای آتی در سواحل خزر نیز به‌وقوع می‌پیوندد، تصریح کرد: در اواخر وقت امروز این موج بارشی به‌سمت شرق کشور رهسپار خواهد شد و رفته رفته از کشور خارج خواهد شد.

  به‌گفته وظیفه، امروز وزش باد به‌نسبت شدید که موجب بروز گردوخاک خواهد شد در جنوب غرب، سمنان و خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود.

  وی ادامه داد:  شدت بارشها امروز در کرمانشاه، کردستان، دامنه‌های جنوبی البرز و بخشهایی از خراسان رضوی خواهد بود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بارشهای ناشی از این موج بارشی اواخر وقت امروز و فردا صبح نیز به‌صورت پراکنده با شدت کمتر در دامنه‌های زاگرس، مناطق مرکزی و شمال شرق کشور پدید می‌آید.

  وظیفه از ورود سامانه بارشی جدیدی در اواخر وقت پنجشنبه خبرداد و گفت: این سامانه بارشی از سمت مرزهای غربی و شمال غرب وارد کشور خواهد شد که عمده بارشها طی روز جمعه در همین مناطق به‌وقوع می‌آید.

  وی ادامه داد: در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز  پدیده گرد و غبار در جنوب غرب کشور پیش‌بینی می‌شود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: طی روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش قابل ملاحظه دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه  در سواحل دریای خزر به‌همراه وزش باد پیش‌بینی می‌شود و دریای خزر نیز طی این مدت مواج خواهد بود.

  وظیفه ارومیه با صفر درجه را سردترین و بوشهر با ۳۸ درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای امروز تهران به ۱۹ درجه بالای صفر می‌رسد و وضعیت جوی پایتخت نیمه‌ابری همراه با بارشهای باران و رگبار پراکنده است.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.