• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » احتمال ورود اردن به جنگ در جنوب سوریه وجود دارد
  کد خبر : 2025077

  احتمال ورود اردن به جنگ در جنوب سوریه وجود دارد

  احتمال ورود اردن به جنگ در جنوب سوریه وجود داردReviewed by Iranvij-2 on Apr 12Rating: «سامی المجالی»، سرتیپ بازنشسته پلیس اردن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق وضعیت جنوب سوریه را از حیث نزدیکی به سرزمین های اشغالی بسیار حساس خواند و گفت: رژیم صهیونیستی احتیاجات تروریست هایی که از سوی عربستان…

  احتمال ورود اردن به جنگ در جنوب سوریه وجود داردReviewed by Iranvij-2 on Apr 12Rating:

  «سامی المجالی»، سرتیپ بازنشسته پلیس اردن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق وضعیت جنوب سوریه را از حیث نزدیکی به سرزمین های اشغالی بسیار حساس خواند و گفت: رژیم صهیونیستی احتیاجات تروریست هایی که از سوی عربستان و اذنابش حمایت مالی می شوند را تامین می کند.

  وی افزود: حساسیت جنوب سوریه همچنین به دلیل نزدیکی آن به مرزهای شمال اردن است که منطقه ای حیاتی است و چه بسا به نبرد سوریه ورود پیدا کند و آن زمان کارت ها به هم می ریزد بخصوص که متحدان سوریه شامل حزب الله و ایران هم در جنوب سوریه حضور دارند.

  کارشناس اردنی آتش افروزی ها در منطقه را با هدف تجزیه محیط پیرامون رژیم صهیونیستی خواند و گفت: طرح ترسیم مجدد نقشه منطقه به شکلی که منافع صهیونیست ها را محقق کند، هنوز عملی نشده و از همین روست که شاهد ادامه تنش ها و فتنه انگیزی ها هستیم.

  المجالی تاکید کرد: توپ هم اینک در زمین روسیه است، سوریه با توطئه بزرگی روبروست که اگر این توطئه با موفقیت همراه باشد، روسیه زیان سنگینی خواهد بود و روسیه نیز باید چین و کشورهای بریکس را نیز به حرکت وادارد.

  کارشناس سوری با اشاره به سردرگمی موجود در اردوی غربی ها نسبت به آینده سوریه گفت: این صهیونیست ها هستند که در خصوص سوریه برای غرب تصمیم می گیرد و این قضیه مورد قبول همه مقامات درجه اول غربی نیست.

  وی با تاکید بر اینکه منافع صهیونیست ها و رژیم صهیونیستی به طور صد درصد با منافع آمریکایی ها منطبق نیست، افزود: به نظر می رسد صهیونیست ها همچنان تصمیم سازان اردوی غربی ها باقی بمانند چرا که رئیس جمهور آمریکا هم می خواهد در دور نخست ریاست جمهوری خود دوستی لابی صهیونیستی را به سمت خود جلب کند.

  سرتیپ المجالی با بیان اینکه غربی ها اهمیتی به مساله مبارزه با تروریسم نمی دهند، تصریح کرد: مبارزه با تروریسم ترفند غربی ها برای طولانی تر کردن جنگ در منطقه و نابودی آن است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، روزنامه الاخبار لبنان دوشنبه گذشته با اشاره به استقرار نیروهای ویژه اردنی و آمریکایی در مرز اردن با سوریه و ورود خودروهای زرهی آمریکایی به اردن نوشت که هدف از این اقدامات، تقسیم جنوب سوریه است

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.