• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » رامین: رفتار احمدی‌ نژاد و بقایی سبُک‌ سرانه است
  کد خبر : 2025009

  رامین: رفتار احمدی‌ نژاد و بقایی سبُک‌ سرانه است

    زنده‌باد بهار؛ زنده‌باد ایران «احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی» ویدئویی در فضای مجازی منتشر کردند که هرکدام مشغول شعرخواندن هستند و در پایان سه‌نفری دستانشان را بالا می‌گیرند و هم‌صدا می‌گویند: «زنده‌باد بهار؛ زنده‌باد ایران». «محمدعلی رامین» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد احمدی‌نژاد در دولت دهم، در کانال تلگرامی‌اش، این سه نفر را «سه دلقک بهاری»…

  ۴۱

   

  زنده‌باد بهار؛ زنده‌باد ایران

  «احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی» ویدئویی در فضای مجازی منتشر کردند که هرکدام مشغول شعرخواندن هستند و در پایان سه‌نفری دستانشان را بالا می‌گیرند و هم‌صدا می‌گویند: «زنده‌باد بهار؛ زنده‌باد ایران». «محمدعلی رامین» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد احمدی‌نژاد در دولت دهم، در کانال تلگرامی‌اش، این سه نفر را «سه دلقک بهاری» خطاب کرد.

  از رامین درباره این عباراتش پرسیدیم:

  ‌شما درباره آقایان احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی از عنوان «سه دلقک بهاری» استفاده کردید. دلیل استفاده‌تان از این عبارت چه بود؟

  من شئونات نظام اسلامی را شئونات مقدسی می‌دانم که هرکسی که یکی از مناصب مقدس نظام جمهوری اسلامی را برای مدتی در اختیار گرفت، موظف است پس از آن هم، این شأن را حفظ کند.

  یعنی اگر هر رفتاری که ممکن است از یک فرد عادی قابل قبول باشد، از آن فرد مسئول سابق سر بزند، باید منطبق باشد بر آن شأنی که داشته. در غیر این ‌صورت ضایع‌کردن و کم‌بهاکردن آن مقامی است که سابقا داشته است.

  یعنی به نظر شما آقایان بقایی و مشایی و در رأسشان احمدی‌نژاد، مقام سابق خود را ضایع کردند؟

  من فکر می‌کنم رفتار آقایان سبک‌سرانه بود و در شأن رئیس‌جمهوری سابق ما نبود. حالا من کاری به دو آقای دیگر ندارم ولی حداقل در شأن آقای احمدی‌نژاد نبود.

  یعنی در شأن آقای مشایی بود؟

  نمی‌دانم.

   

   

  منبع: روزنامه شرق
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.