• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » مستقل آمده ام/ تبعیض و رانت باعث بیکاری و مشکلات ما شده است
  کد خبر : 2024989

  مستقل آمده ام/ تبعیض و رانت باعث بیکاری و مشکلات ما شده است

    به گزارش ایران ویج: مسعود زریبافان با حضور در محل ثبت نام انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: علت رأی بالای مردم به جمهوری اسلامی این بود که از نظام شاهنشاهی و دیکتاتوری خسته شده بودند و معتقد بودند که نظام اسلامی نظامی است که می تواند کمک کند تا آنها زندگی با عزت و…

  ۳۴

   

  به گزارش ایران ویج: مسعود زریبافان با حضور در محل ثبت نام انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: علت رأی بالای مردم به جمهوری اسلامی این بود که از نظام شاهنشاهی و دیکتاتوری خسته شده بودند و معتقد بودند که نظام اسلامی نظامی است که می تواند کمک کند تا آنها زندگی با عزت و همراه با رفاه داشته باشند.

   وی افزود: جمهوری اسلامی یک نظام مردم سالاری دینی تلقی می شود که جمهوریت و اسلامیت از ارکان آن است.

  زریبافان با اشاره به اینکه مشکل ما قانون و برنامه نیست بلکه اعتقاد به قانون و برنامه هاست و اینکه مسئولان ما التزام عملی به این موارد ندارند، گفت: حل مشکلات بستگی به روش و منش مسئولان دارد. مبارزه با تبعیض و رانت حلال مشکلات ما است.

  وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با وجود منابع سرشار آیا کمبود منابع باعث بیکاری شده است؟ گفت: خیر. تبعیض و رانت باعث بیکاری و مشکلات ما شده است. جمهوریت نظام آنگونه که هست باید تجلی یابد که مستلزم انتخاب مسئولانی خادم است. اگر مسئولان ما مردمی باشند و پاکدست و خود اهل رانت و تبعیض و فساد نباشند و سابقه آنها هم این مسئله را تایید کند، مشکل مردم حل می شود.

  زریبافان در پاسخ به سوالی برای اینکه آیا مردم به شما و دولت تان اعتماد می کنند؟ اظهار داشت: اینکه دولتی خوب یا بد کار کرده بستگی به نظر مردم دارد و بنده سعی می کنم دولت ١١+١را تشکیل دهم و از تجربیات همه دولت ها استفاده کنم. مردم صرفا پای صندوق های رأی اقبال خودشان را به افراد نشان می دهند و نباید اینگونه قضاوت کرد.

  وی درباره تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: پرونده این قضیه در نهایت مختومه شد و نامه ای داده شد که در دوران مدیریت بنده هیچ کسی تخلف نکرده چه برسد به فساد و رانت، مدرک آن هم موجود است و در صورت لزوم منتشر می کنم.زریبافان درباره جبهه مردمی گفت: مردم باید اجازه داشته باشند از میان سلایق مختلف خود انتخاب کنند و نباید مردم را در انتخاب کردن محدود کرد. ما باید با تنوع و تکثر در کاندیداها به مردم اجازه بدهیم انتخاب کنند. تا آخر ایستاده ام و به نفع کسی کنار نمی روم چرا که معتقد به تکثر در کاندیداها هستم. من مستقل آمده ام. بنده سایه هیچ کسی نیستم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.