• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزیر خارجه الجزایر خواهان احترام به استقلال و وحدت سوریه شد
  کد خبر : 2024822

  وزیر خارجه الجزایر خواهان احترام به استقلال و وحدت سوریه شد

  وزیر خارجه الجزایر خواهان احترام به استقلال و وحدت سوریه شدReviewed by on Apr 11Rating: وزیر امور خارجه و همکاری بین‌المللی الجزایر خواستار احترام گذاشتن به استقلال، حق حاکمیت سوریه، تمامیت ارضی و وحدت مردم شد. به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از سایت العهد لبنان، رمطان لعمامره، وزیر امور خارجه…

  وزیر خارجه الجزایر خواهان احترام به استقلال و وحدت سوریه شدReviewed by on Apr 11Rating:

  وزیر امور خارجه و همکاری بین‌المللی الجزایر خواستار احترام گذاشتن به استقلال، حق حاکمیت سوریه، تمامیت ارضی و وحدت مردم شد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از سایت العهد لبنان، رمطان لعمامره، وزیر امور خارجه و همکاری بین‌المللی الجزایر طی کنفرانس مطبوعاتی خود با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا خواهان پایبندی به روحیه مسئولیت پذیری برای فراهم کردن شرایط موفقیت آمیز برای مذاکرات ژنو تحت نظارت سازمان ملل شد که این امر باید در نهایت منجر به احترام گذاشتن همه به استقلال، حق حاکمیت سوریه، وحدت ملی و تمامیت ارضی کشور برادر شود.

  لعمامره در واکنش به دشمنان آمریکایی در سوریه در زمینه ادعاهای استفاده ارتش سوری از سلاح‌های شیمیایی در خان شیخون خاطرنشان کرد: پایبندی به قانون بین‌المللی برای اثبات حوادث مربوط به موضوع به کارگیری سلاح‌های شیمیایی در خان شیخون به تعیین مسئولیت‌ها به صورت جدی، مستقل و واقعی تعلق دارد و لازم است راه بهتری را برای حل این مساله یافت.

  لعمامره همچنین افزود: حمایت از سازمان بین‌المللی منع استفاده از سلاح‌های شیمیایی و اعتبار بخشی به آن بهتر از استفاده از ابزارهای نظامی در این شرایط است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.