• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آنکارا مدعی شد: دولت سوریه همچنان تسلیحات شیمیایی در اختیار دارد!
  کد خبر : 2024812

  آنکارا مدعی شد: دولت سوریه همچنان تسلیحات شیمیایی در اختیار دارد!

  آنکارا مدعی شد: دولت سوریه همچنان تسلیحات شیمیایی در اختیار دارد!Reviewed by on Apr 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی العهد، «مولود چاوش اغلو» وزیر خارجه ترکیه در اظهاراتی عجیب مدعی شد که دمشق همچنان تسلیحات شیمیایی در اختیار دارد. بر اساس این گزارش، وی در…

  آنکارا مدعی شد: دولت سوریه همچنان تسلیحات شیمیایی در اختیار دارد!Reviewed by on Apr 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی العهد، «مولود چاوش اغلو» وزیر خارجه ترکیه در اظهاراتی عجیب مدعی شد که دمشق همچنان تسلیحات شیمیایی در اختیار دارد.

  بر اساس این گزارش، وی در این خصوص ادعا کرد: نتایج تحقیقاتی که آنکارا به آن دست پیدا کرده این واقعیت را نشان می دهد که تسلیحات شیمیایی همچنان در دست دولت سوریه است.

  این مقام ترکیه ای همچنین خواستار اتخاذ تدابیر مناسب برای جلوگیری از استفاده تسلیحات شیمیایی توسط دمشق شد!

  وی همچنین با تأکید بر لزوم تشکیل دولت انتقالی در سوریه مدعی شد: تا زمانی که اسد در قدرت باقی بماند، خطر استفاده از تسلیحات شیمیایی نیز در این کشور باقی خواهد ماند!

  ادعاهای مضحک وزیر خارجه ترکیه مبنی بر برخورداری دمشق از تسلیحات شیمیایی در حالی است که وی هیچ سند و مدرک متقنی در این زمینه ارائه نداده است.

  این ادعاها در حالی مطرح می شود که دولت سوریه حدود سه سال پیش بیشترین همکاری ها را سازمان منع استفاده از تسلیحات شیمیایی در راستای تخلیه زرادخانه های شیمیایی خود داشته است.

  اغلو همچنین هیچ اشاره ای به ماهیت و نحوه انجام تحقیقات ادعایی که حاکی از استفاده دمشق از تسلیحات شیمیایی است، نکرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.