• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » روستاییان محروم دلخوش به یارانه ای هستند که عده ای پرداخت آن را عزا می دانند
  کد خبر : 2024808

  روستاییان محروم دلخوش به یارانه ای هستند که عده ای پرداخت آن را عزا می دانند

  روستاییان محروم دلخوش به یارانه ای هستند که عده ای پرداخت آن را عزا می دانندReviewed by on Apr 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  زیتون خبر، در یک سفری که در آن نه خبری از تشریفات بود و نه دوربینی برای مستند سازی به…

  روستاییان محروم دلخوش به یارانه ای هستند که عده ای پرداخت آن را عزا می دانندReviewed by on Apr 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  زیتون خبر، در یک سفری که در آن نه خبری از تشریفات بود و نه دوربینی برای مستند سازی به منطقه عمارلوی رودبار سفر کردیم. منطقه ای که خالی شدن روستاهایش از سکنه زنگ خطری بزرگ است.

  روستاهایی که شور و حال دانش آموزانش، جوانانش رنگ و بویی دیگر به روستاها داده بود امروز تنها سکونتگاه پدران و مادرانی است که همه دلخوشی آنها ادامه راه گذشتگان و زنده نگه داشتن نبض روستا است.

  غلامی از معتمدین روستای ناوه و عضو هیئت امنای امامزاده احمد و محمد ناوه می گوید: محرومیت در روستاهای عمارلو به ویژه ناوه روز به روز بیشتر می شود.

  این گفته این معتمد محلی، محرومیت در این منطقه را اینگونه بیان می کند که خانواده هایی را می شناسم که دیگر توان کار کردن در وجود آنها نیست و تنها دلخوشی آنها چندرغاز یارانه است که ماهانه به حسابشان واریز می شود آنهم برخی مسئولین می گوید پرداخت یارانه شب عزای ماست.

  این جمله ما به یاد کلام معمار کبیر انقلاب انداخت که فرموده بودند: یک موی سر این کوخ نشینان و شهید دادگان به همه کاخ ها و کاخ نشینان جهان شرف و برتری دارد.

  معتمد محلی روستای ناوه ادامه می دهد: بی خبری از اینکه در مناطق محروم چه می گذرد سبب می شود تا غم مردم به فراموشی سپرده شود و باور اینکه درآمد بخش عظیمی از مردم کشور همین یارانه است برای عده ای غیر قابل باور باشد.

  غلامی رسیدگی بیش از پیش به روستاها را مورد تاکید قرار داد و گفت: فراهم کردن حداقل امکانات در روستاهایی نظیر ناوه سبب می شود، رغبتی برای حضور روستاییان در روستاها فراهم شود.

  وی، گازرسانی را از نیازهای اساسی روستا دانست و گفت: ناوه و روستاهای عمارلو چشم انتظار گازرسانی هستند.

  انتهای پیام

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.