• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » آقای رئیسی سمبلی از شهید بهشتی است
  کد خبر : 2024789

  آقای رئیسی سمبلی از شهید بهشتی است

    رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران گفت: هجمه جریان منافقین، استکبارجهانی و برخی غافلین داخلی به آقای رئیسی نشانه مظلومیت ایشان است. سیدمهدی هاشمی رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران گفت: حجت‌الاسلام رئیسی مدیری متفکر و کارآمد است. آقای رئیسی نمونه و سمبلی از شهید بهشتی است که اندیشه‌ها و مبانی…

  ۲۸۶

   

  رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران گفت: هجمه جریان منافقین، استکبارجهانی و برخی غافلین داخلی به آقای رئیسی نشانه مظلومیت ایشان است.

  سیدمهدی هاشمی رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران گفت: حجت‌الاسلام رئیسی مدیری متفکر و کارآمد است. آقای رئیسی نمونه و سمبلی از شهید بهشتی است که اندیشه‌ها و مبانی شهید بهشتی را در خود دارد.

  وی افزود: انتظار داشتیم که بعد از اعلام رسمی کاندیداتوری، آقای دکتر رئیسی مورد هجمه جریان منافقین، استکبارجهانی و برخی غافلین داخلی قرار بگیرد و اینکه امروز برخی ایشان را به دلیل مقابله و برخورد با جریان تروریستی منافقین تخریب می‌‌کنند، نشانه مظلومیت ایشان است.

  رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان تهران تاکید کرد: جریان تروریستی منافقین پدربزرگ جریان تروریستی داعش است و اگر آن‌ روز امثال حجت‌الاسلام رئیسی با تروریست‌ها برخورد قاطع و قانونی نمی‌کرد، امروز تروریست‌ها امنیت و آرامش را از ملت ایران سلب کرده بودند.

  هاشمی با بیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی برنامه مدون، دقیق و کاربردی برای مدیریت اجرایی کشور دارد و در زمان لازم به اطلاع مردم خواهد رسید، گفت که حجت‌الاسلام رئیسی گزینه‌ای مردمی، فراگیر و فراجناحی است.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.