• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نقض عهد در برجام قابل پیش بینی بود/ دشمن بداند هیچ مانعی نمی تواند جلوی پیشرفت نظام جمهوری اسلامی را بگیرد
  کد خبر : 2024337

  نقض عهد در برجام قابل پیش بینی بود/ دشمن بداند هیچ مانعی نمی تواند جلوی پیشرفت نظام جمهوری اسلامی را بگیرد

  نقض عهد در برجام قابل پیش بینی بود/ دشمن بداند هیچ مانعی نمی تواند جلوی پیشرفت نظام جمهوری اسلامی را بگیردReviewed by on Apr 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، علی دشتکی با اشاره به نگاه توحیدی در به خدمت گرفتن تکنولوژی می گوید:…

  نقض عهد در برجام قابل پیش بینی بود/ دشمن بداند هیچ مانعی نمی تواند جلوی پیشرفت نظام جمهوری اسلامی را بگیردReviewed by on Apr 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، علی دشتکی با اشاره به نگاه توحیدی در به خدمت گرفتن تکنولوژی می گوید: در نگاه اسلامی به خدمت گرفتن تکنولوژی و ابزار و امکانات رشد یکی از ضرورتها می باشد، با توجه به این نگاه، رویکرد نظام جمهوری اسلامی هم از روز اول همین بوده و در واقع تلاش کرده که در تمامی عرصه ها از تکنولوژی و امکانات پیشرفت بشر به خوبی استفاده بکند و ابزار را به خدمت بگیرد.

   

   

  وی در ادامه بیان می دارد: بخشی از این پیشرفتها به طور طبیعی توسط تلاش و خلاقیت های جوانان این مملکت به دست آمده، انقلاب و نظام فرصت تلاش و نو آوری را در اختیار مردم خصوصا جوانان ما قرار داد و این خود بزرگترین دستاورد برای نظام جمهوری اسلامی است.

   

  دشتکی در خصوص پیشرفت های هسته ای در کشور ادامه می دهد: از جمله عرصه هایی که در اختیار جوانان قرار گرفت و توانستند در آن حرفی برای گفتن داشته باشند عرصه نانوتکنولوژی بود، همچنین در زمینه غنی سازی اورانیوم که توانستند غنی سازی ۲۰ درصد را انجام دهند.

   

   

  متهم کردن نظام به تولید بمب هسته ای

   

   

  مدیر کل سازمان تبلیغات استان ادامه می دهد: سرعت پیشرفت در کشور توسط جوانان ما به حدی بود که تعجب دنیا را برانگیخت و این برای کشورهای استعمارگر و قدرت طلب دنیا امری غیر قابل تحمل بود و نمی توانستند بنشینند و شاهد موفقیت های روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران باشند لذا توطئه ای چیدند و نظام جمهوری اسلامی را متهم کردند که در صدد تولید بمب هسته ای است.

   

   

  حرمت تولید بمب اتم از دیدگاه اسلام

   

   

  دشتکی می افزاید: این در حالی است که در آموزه های دینی ما، در زمینه تولید ابزاری که به بشر آسیب برساند منعیت وجود دارد و اسلام خون و خونریزی را مگر در مقام دفاع، حرام اعلام کرده است، طبق همین بخش از مباحث اعتقادی ما مقام عظمی ولایت، حضرت آیت الله خامنه ای نیز تولید بمب اتم را حرام دانسته اند.

   

   

  نقض برجام قابل پیش بینی بود

   

   

   در مذاکراتی که بر سر مسائل هسته ای صورت گرفت از آن جا که دشمن خود می دانست جمهوری اسلامی به دنبال تولید بمب اتم نیست برجام را نقض نمود و به وعده های خود عمل نکرد.

   

   

  وی در ادامه بیان می کند: این نقض عهد قابل پیش بینی بود و جبهه استکبار باید بداند که آنچه که برای جمهوری اسلامی مهم است و از اهداف اساسی آن می باشد؛ بحث استقلال، آزادی، عدالتمحوری و پیشرفت این مملکت است، که همگی برخاسته از متن نظام اسلامی است.

   

   

  دشتکی در پایان می گوید: دشمن بداند که هیچ مانعی نمی تواند جلوی پیشرفت و تعالی نظام و جوانان ما را بگیرد و ما با تمام توان دنباله رو اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی هستیم و خواهیم ماند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.