• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا چتر حمایتی خود را برای تروریست ها پهن کرد
  کد خبر : 2024215

  آمریکا چتر حمایتی خود را برای تروریست ها پهن کرد

  آمریکا چتر حمایتی خود را برای تروریست ها پهن کردReviewed by on Apr 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در صحن علنی امروز دوشنبه ۲۱ فروردین گفت: آمریکا در یک اقدام تجاوزگرایانه خاک یک کشور مستقل…

  آمریکا چتر حمایتی خود را برای تروریست ها پهن کردReviewed by on Apr 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در صحن علنی امروز دوشنبه ۲۱ فروردین گفت: آمریکا در یک اقدام تجاوزگرایانه خاک یک کشور مستقل را مورد تجاوز قرارداد و برخلاف ادعاهای واهی و بی اساسی که در مبارزه با تروریسم دارد چتر حمایتی را خود را برای حمایت از گروه های تروریستی پهن کرد. 

  وی افزود: البته روحیه تجاوزگری های آمریکایی ها در تاریخ سیاسی جهان مشخص است و به هر بهانه ای به کشورهایی چون عراق و افغانستان تجاوز کرده و آن ها را اشغال کرده و هیچ کس هم آن ها را محاکمه نکرد.

  نقوی حسینی با اشاره به این که پس از چهار سال تحقیقات هیچ مرکز شیمیایی در عراق یافت نشد، گفت: سلاح های شیمیایی مورد استفاده عراق از خود دولت های اروپایی گرفته شده بود.

  وی تصریح کرد: اگر چه جمهوری اسلامی بارها دماغ آمریکایی ها را به خاک مالیده است، اما نمایندگان ملت اعلام می کنند که با تمام توان در مقابله این تجاوزگری ها خواهند ایستاد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت اتخاذ موضع محکم مجلس در این باره از تشکیل جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی و بررسی موضوع مورد پیشنهاد نمایندگان در این باره خبر داد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از تذکر نقوی حسینی گفت: مجلس نسبت به حوادث منطقه هوشیار است و با حساسیت مسائل را دنبال می کند.

  وی خاطرنشان کرد: بعد از این که مسائل حلب و موصل به جایی رسید که تروریست ها مجبور به خروج شدند، آمریکایی ها جریان دیگری را به وجود می آورند که جایگاه لطمه دیده تروریست ها احیا شود و این بدترین راهیست که آن ها انتخاب کردند، چون بعد از چند سال، بحران سوریه به سمت یک راه حل سیاسی داشت سوق می یافت، اما می خواهند این معادله را به هم بزنند.

  رئیس مجلس شورای اسلامی اقدم آمریکا را رژیم تصنعی خواند و گفت: معلوم است که سلاح های شیمیایی از کدام مرزها وارد سوریه شده است، اما آمریکایی ها دغل کاری کرده و بهانه جور کردند و این حمله را انجام دانند تا فضای تنفسی برای تروریستها ایجاد شود، اما بدانند که وقتی به جریان های تروریستی حیات دادند، آن ها مسیر خود را خواهند رفت و خودشان را هم گرفتار خواهند کرد.

  رئیس نهاد قانونگذاری کشور، مسئله آرامش و امنیت منطقه رابرای جمهوری اسلامی ایران مهم خواند با صحیح خواند حساسیت نمایندگان مجلس در این باره از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواست، موضوع را رصد و نتایج آن را به مجلس ارائه کند.

  این گزارش حاکی است که پس از توضیحات رئیس مجلس، نمایندگان فریاد مرگ بر آمریکا سردادند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.