• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » دولت ۳۱.۴ هزار میلیارد تومان اوراق مالی فروخت
  کد خبر : 2024154

  دولت ۳۱.۴ هزار میلیارد تومان اوراق مالی فروخت

    دولت در ۱۱ ماهه سال ۹۵، در حالی حدود ۳۱.۴ هزار میلیارد تومان اوراق مالی فروخته است، که تنها ۸.۱هزار میلیارد تومان از اوراق فروخته شده را خریداری کرده است. به گزارش ایران ویج؛ بر اساس آمارهای اقتصادی منتشر شده از عملکرد ۱۱ ماه بودجه ۹۵، دولت در مدت مذکور حدود ۳۱.۴ هزار میلیارد…

  ۱۱۵

   

  دولت در ۱۱ ماهه سال ۹۵، در حالی حدود ۳۱.۴ هزار میلیارد تومان اوراق مالی فروخته است، که تنها ۸.۱هزار میلیارد تومان از اوراق فروخته شده را خریداری کرده است.

  به گزارش ایران ویج؛ بر اساس آمارهای اقتصادی منتشر شده از عملکرد ۱۱ ماه بودجه ۹۵، دولت در مدت مذکور حدود ۳۱.۴ هزار میلیارد تومان انواع داراییهای مالی(اوراق) را واگذار کرده است.

  این درحالی است که در مدت مذکور تنها ۸هزار میلیارد تومان اوراق مالی موجود در بازار توسط دولت خریداری شده است. بر این اساس اختلاف اوراق به فروش رفته و خریداری شده حدود ۲۳.۳ هزار میلیارد تومان می‌باشد، که این رقم درامد خالص درامد دولت از محل واگذاری داراییهای مالی میباشد.

  ۳

   

  بر اساس قانون بودجه ۹۵، دولت می‌تواند ۵۸ هزار میلیارد تومان  اوراق  مالی را واگذار کرده و ۲۳ هزار میلیارد تومان انواع اوراق واگذار شده را از بازار خریداری کند، به این ترتیب بودجه ۹۵، درآمد خالص ۳۴.۸ هزار میلیارد تومانی را از محل فروش اوراق برای دولت تعیین شده است.

  منبع: سنیم
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.