• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » روند اداره کشور پس از برجام در مسیر عقلانی قرار گرفته است
  کد خبر : 2024086

  روند اداره کشور پس از برجام در مسیر عقلانی قرار گرفته است

  روند اداره کشور پس از برجام در مسیر عقلانی قرار گرفته استReviewed by Aryan♥ on Apr 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا مروارید شامگاه یکشنبه در همایش برجام، فرصت ها و پیامدها در آبدانان که با حضور دو تن از اساتید برجسته علوم سیاسی کشور جهانگیر کرمی عضو هیات علمی…

  روند اداره کشور پس از برجام در مسیر عقلانی قرار گرفته استReviewed by Aryan♥ on Apr 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا مروارید شامگاه یکشنبه در همایش برجام، فرصت ها و پیامدها در آبدانان که با حضور دو تن از اساتید برجسته علوم سیاسی کشور جهانگیر کرمی عضو هیات علمی و استاد روابط بین الملل دانشگاه تهران و نوذر شفیعی عضو هیات علمی و استاد روابط بین الملل دانشگاه اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: قبل از اجرای برجام کشور با بحران روابط دیپلماتیک و تجاری روبرو بود و انجام امور تجاری از قواعد و قاعده خاصی برخوردار نبود و این نابسامانی ها بابک زنجانی ها را بوجود آورد.

  وی ادامه داد: با نظارت و هدایت رهبر معظم انقلاب این توافق حاصل شد و همه باید تلاش کنیم تا آثالر و نتایج آن برای مردم و کشور نمایبان تر شد.

  استاندار ایلام گفت: باید بدور از مباحث حزبی و جناحی به این مسئله نگریسته شود چرا که متعلق به اصل نظام است و تمامی مسئولان به نوعی در اجرایی شدن آن نقش ایفا کرده اند.

  مروارید با اشاره به اینکه تنها در استان ایلام پس از اجرای برجام ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار وارد استان شده ابراز امیدورای کرد در سال جاری شاهد آثار و نتایج بیشتر این توافق برای پیشرفت همه جانبه کشور و استان ایلام باشیم.

  وی اضافه کرد: در سایه اجرای توافق برجام تعامل با جهان ارتقا یافته، فروش نفت از ۸۰۰ هزار بشکه به حدود چهار میلیون بشکه رسیده و ضمن اینکه کشورمان توانسته به حقوق هسته ای خود دست پیدا کند و مسئولان نیز در کنترل تورم افسار گسیخته دولت قبل عملکرد قابل قبولی ارائه داده و آنرا تک رقمی کرده اند.

  استاندار ایلام از رسانه ملی برای بزرگ نمایی مشکلات کشور انتقاد کرد و خواستار بررسی دقیق و کارشناسی و بدون جانبداری نتایج این توافق از سوی رسانه ها شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.