• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولتمردان، طرف‌های آمریکایی را امین‌تر از فرزندان انقلاب می‌پنداشتند!/ پاسخ‌های دولت اعتدال همواره زبان کنایه و توهین بوده است
  کد خبر : 2023976

  دولتمردان، طرف‌های آمریکایی را امین‌تر از فرزندان انقلاب می‌پنداشتند!/ پاسخ‌های دولت اعتدال همواره زبان کنایه و توهین بوده است

  دولتمردان، طرف‌های آمریکایی را امین‌تر از فرزندان انقلاب می‌پنداشتند!/ پاسخ‌های دولت اعتدال همواره زبان کنایه و توهین بوده استReviewed by on Apr 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب‌نیوز، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اولین نطق سال ۹۶ خود در صحن علنی مجلس با…

  دولتمردان، طرف‌های آمریکایی را امین‌تر از فرزندان انقلاب می‌پنداشتند!/ پاسخ‌های دولت اعتدال همواره زبان کنایه و توهین بوده استReviewed by on Apr 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب‌نیوز، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اولین نطق سال ۹۶ خود در صحن علنی مجلس با اشاره به سالروز شهادت سید شهیدان اهل‌قلم اظهار کرد: فتح الفتوح انقلاب اسلامی پرورش انسان‌های مهذب، فرهیخته و ایثارگر بوده و هست.

  سید محمدجواد ابطحی بابیان اینکه امروز به نام روز ملی فناوری هسته‌ای نام‌گذاری شده است، گفت: مسائلی را در این رابطه می‌خواهم بیان کنم، اگرچه زبان بنده در این زمینه کمی گزنده باشد ولی جز رضای خدا در این مطالب هیچ هدفی را مدنظر ندارم.

  وی با اظهار اینکه اهالی برجام تمام تخم‌مرغ‌های شانسی خود را در سبد مذاکرات سیاسی گذاشتند، تصریح کرد: آن‌ها به امید اینکه لااقل یکی از این تخم‌مرغ‌ها،‌ تخم طلا باشد از آبادانی غفلت کردند، غافل از اینکه گربه‌ای بی‌چشم‌ورو در کمین بود و مرغ و تخم‌مرغ را باهم بلعید.

  نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دلواپسی‌هایمان اگر بیشتر از پیشابرجام نباشد، کمتر از پسابرجام نیست، خاطرنشان کرد: روزهایی که ملت ایران منتظر هستند یکی از دولتمردان ارشدی که در دوران مذاکرات از دیپلماسی بالکنی گرفته تا لبخندهای توییتری، دل مردم را به برجام خوش کرده بودند، اکنون در کمال صداقت به ملت بگویند چه رخ‌داده است.

  ابطحی با اشاره اظهارات روز گذشته علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست خبری مشترک با معاون نخست‌وزیر مجارستان، اظهار کرد: وی گفت که مخالفت انگلیس با خرید ۹۵۰ تن کیک زرد بدعهدی این کشور است، همچنین ادامه داده با شرکت‌های اروپایی در خصوص فروش آب‌سنگین گفت‌وگو داشتیم و تقاضا ارسال‌شده اما ظاهراً باید اتحادیه اروپا به آن‌ها مجوز دهد.

  وی بابیان اینکه راهکار، شکایت به کمیسیون مشترک برجام است؛ اما این کمیسیون در دست کیست و چه کسی این مسئله را امضا کرد و تعهد داد، گفت: نباید فراموش کنیم در طول روزهای مذاکرات دلسوزان انقلاب همواره دولت را از نواقص برجام آگاه کردند ولی گوش شنوایی برای این موضوع وجود نداشت.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تصریح اینکه گویا دولتمردان نیز طرف‌های آمریکایی را امین‌تر از فرزندان انقلاب می‌پنداشتند، اظهار کرد: حال‌آنکه چه کسی دلسوزتر از یک هم‌وطن، متأسفانه براثر نگاه حزبی تمام انتقادات و پیشنهاد‌ها همواره با زبان کنایه و حتی توهین از سوی دولت اعتدال پاسخ داده شد.

  ابطحی خاطرنشان کرد: دولت اعتدال گاهی منتقدان را به جهنم حواله دادند و گاه آن‌ها را بی‌سواد و بی شناسنامه خواندند اما ازآنجاکه گذشت زمان بهترین قاضی است، اکنون با مشاهده نتایج مذاکرات باید قضاوت کرد چه کسانی باسواد و چه کسانی مغرض بودند.

  وی ادامه داد: از سوی دیگر حال که آفتاب حقیقت کمی روشن‌شده است از وزیر آموزش‌وپرورش که قرار بود از طریق وزارتخانه متبوع، درسی را به‌عنوان برجام در برنامه درسی دانش آموزان قرار دهند می‌خواهم که حتماً در پایان آن درس بنویسند نتیجه اعتماد به گرگ به کجا رسیده است و چگونه زمان و سرمایه‌های کشور به وعده‌های آمریکایی گره خورد و تمام مملکت چهار سال معطل ماند.

  عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دولت در ادامه برای جبران کاستی‌ها، پروژه‌های نیمه‌تمام دولت قبل را به نام دولت حاضر ثبت و پروژه‌های دیگر را نیز چندباره افتتاح کرد.

  وی تصریح کرد: وزارت آموزش‌وپرورش همچنین لازم است در همان درس بنویسند نتیجه اتخاذ سیاست برد-برد در مذاکره با دشمن باخت محض است، اکنون باید کسی باشد که با زبان سرخه‌ای برای رئیس‌جمهور ترجمه کند که دشمن کارش دشمنی بوده و از او نباید جز این انتظار داشت.

  نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروز، روز فناوری هسته‌ای است، تأکید کرد: شهدای هسته‌ای نگران عملکرد ما هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.