• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » آسفالت ۵۰۰هزارمترمربع ازمعابرسنندج/تامین ۱۰ هزار تن قیر یارانه ای
  کد خبر : 2023882

  آسفالت ۵۰۰هزارمترمربع ازمعابرسنندج/تامین ۱۰ هزار تن قیر یارانه ای

  آسفالت ۵۰۰هزارمترمربع ازمعابرسنندج/تامین ۱۰ هزار تن قیر یارانه ایReviewed by on Apr 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، منوچهر فخری امروز یکشنبه درجلسه برنامه ریزی و هماهنگبی برای اجرای گسترده عملیات بهسازی و آسفالت معابر و محلات  سنندج با اشاره به اینکه بهسازی و آسفالت معابر و محلات سطح شهر یکی…

  آسفالت ۵۰۰هزارمترمربع ازمعابرسنندج/تامین ۱۰ هزار تن قیر یارانه ایReviewed by on Apr 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، منوچهر فخری امروز یکشنبه درجلسه برنامه ریزی و هماهنگبی برای اجرای گسترده عملیات بهسازی و آسفالت معابر و محلات  سنندج با اشاره به اینکه بهسازی و آسفالت معابر و محلات سطح شهر یکی از خواسته ها و مطالبات شهروندان از مجموعه  شهرداری است، گفت: آسفالت  بسیاری از خیابان های اصلی سطح شهر وضعیت مطلوبی ندارد و همین امر هم باعث نارضایتی  شهروندان شده است.

  وی بیان کرد :سال گذشته در فصل زمستان به دلیل بارش های  مناسب برف بارها برای جلوگیری از یخبندان معابر عملیات نمک  پاشی اجرا شد که  همین امر باعث تخریب آسفالت  در برخی از معابر سطح شهر شده است.

  وی اظهارداشت: در اسفند ماه سال گذشته و در راستای استقبال از نوروز عملیات لگه گیری و آسفالت بسیاری از خیابان ها اصلی انجام شد.

  شهردار سنندج ازآسفالت قریب به پانصد هزار متر مربع از محلات و معابر اصلی سطح شهر در سالجاری خبر داد و عنوان کرد: امسال به طور ویژه عملیات آسفالت  بهسازی محلات و معابر اجرا خواهیم کرد.

  فخری با تاکید براینکه مشکلات کارخانه آسفالت شهرداری باید هر چه سریعتر رفع شود، اظهارداشت: با رفع مشکلات این کارخانه می توانیم در فصل عمرانی با تمام توان در راستای تولید و پخش آسفالت اقدام کنیم.

  وی با بیان اینکه خیابان های اصلی سطح شهر بر اساس اولویت مشخص خواهد شد، افزود: با هدف بهسازی آن عملیات روکش آسفالت چندین خیابان اصلی در سالجاری انجام خواهد شد.

  وی عنوان کرد : با هدف انجام تمامی تعهدات سنوات گذشته مبنی بر آسفالت محلات سطح شهر امسال هیچ گونه خودیاری از شهروندان در یافت نخواهد شد تا بتوانیم تعهدات شهرداری جهت آسفالت محلات را انجام دهیم.

  شهردار سنندج بیان کرد: با هماهنگی صورت گرفته  با اداره کل راه و شهرسازی  استان امسال مقرر شده که  ۱۰ هزار تن قیر یارانه ای در اختیار شهرداری قرار گیرد.

  فخری  ادامه داد : امسال باید کارشناسان  معاونت فنی وعمرانی شهرداری بصورت ویژه بر عملکرد مناطق سه گانه  بخصوص در بحث کیفیت آسفالت و نحوه پخش آن نظارت لازم را داشته باشند.

  وی عنوان کرد : بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و با هدف انجام تعهدات و رضایتمندی شهروندان علاوه بر تولید آسفالت در کارخانه شهرداری از پتانسیل دیگر پیمانکاران تولید کننده آسفالت  هم استفاده خواهیم کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.