• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » حقیقت درباره مقصران پلاسکو روشن شد/قضاوت درباره مدیریت شهری نادرست بود
  کد خبر : 2023880

  حقیقت درباره مقصران پلاسکو روشن شد/قضاوت درباره مدیریت شهری نادرست بود

    رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به گزارش کمیته دولتی بررسی حادثه پلاسکو که علاوه بر شهرداری، نهادهای دولتی دیگری را نیز به عنوان مقصر معرفی کرده بود، گفت: کسانی که خواستار استعفای شهردار بودند، اکنون باید قضاوت نادرست خود را اصلاح کنند. به گزارش ایران ویج، مجتبی شاکری در جریان سیصد…

  ۷۰

   

  رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به گزارش کمیته دولتی بررسی حادثه پلاسکو که علاوه بر شهرداری، نهادهای دولتی دیگری را نیز به عنوان مقصر معرفی کرده بود، گفت: کسانی که خواستار استعفای شهردار بودند، اکنون باید قضاوت نادرست خود را اصلاح کنند.

  به گزارش ایران ویج، مجتبی شاکری در جریان سیصد و چهلمین جلسه غیرعلنی شورای شهر تهران در سخنان پیش از دستور خود اظهار کرد: اکنون که حقیقت روشن شده، باید به خود بازگردیم و عده ای که در زمان وقوع حادثه، بدون بررسی ابعاد آن و مقصران حادثه، شعار استعفا و عذرخواهی را دادند و به نوعی در حق مدیریت شهری جفا کردند، اکنون باید برگردند و قضاوت ناروای خود را اصلاح کنند. چراکه در قیامت دست همه ما از عذرخواهی بابت این خطاها کوتاه است.

  وی ضمن گرامیداشت روز ملی فناوری هسته‌ای، خاطرنشان کرد: یاد دانشمندان شهید هسته ای همچون شهیدان شهریاری، علی‌محمدی و احمدی‌روشن برای اینکه به ابلیس بودن آمریکا چه از نوع ترامپ و چه از نوع اوباما، بوش، کارتر، ریگان و … پی ببریم، کافی است و باید باور کنیم که آنها خیرخواه جمهوری اسلامی ایران نیستند.

  شاکری با بیان اینکه قطعا نمی توانیم اقتصاد مقاوتی را از طریق آزادسازی منابع سال ها بلوکه شده کشور توسط امریکا محقق کنیم، گفت: تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران نیازمند شناخت دقیق از دشمن است. از این رو باید بپذیریم که امریکا به تعهدات خود عمل نکرد و وعده و شعار فروریختن همه تحریم ها که توسط دولت مطرح شد نیز هرگز عملی نشد. این وضعیت همه ما را به این باور می رساند که امریکا قابل اعتماد نیست و ما باید دیپلماسی خود را با آنها، بر پایه واژه «ابلیس» که مقام معظم رهبری در توصیف سردمداران این کشور استفاده کرده است، تنظیم کنیم.

  وی به برگزاری مناظره های چالشی با حضور کارشناسان جناح های سیاسی مختلف توسط تلویزیون اشاره کرد و این اقدام را حرکتی برای تبدیل رفتارها پوپولیستی به یک حرکت معقول و منطقی برای رساندن مردم به قضاوت صحیح به دور از مباحث کوچه و بازاری دانست.

  رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران از افتتاح یکی دیگری از تالارهای باغ موزه دفاع مقدس در روز آینده تقدیر کرد و گفت: یکی از درخشان ترین کارهایی که در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده، احداث تالارهای این باغ موزه است که به لحاظ تاریخی و ارزش کار موزه ای واجد رتبه است؛ ضمن اینکه باغ موزه دفاع مقدس در حوزه برپایی اردوهای راهیان نور نیز همکاری قابل تقدیری داشته است.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.