• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » معمار تحریم‌های ضدایرانی: با وجود برجام هم می‌توان به تحریم‌ها علیه تهران ادامه داد
  کد خبر : 2023749

  معمار تحریم‌های ضدایرانی: با وجود برجام هم می‌توان به تحریم‌ها علیه تهران ادامه داد

    یک کارشناس تحریم‌های ایران با انتشار مطلبی در نشریه کنگره آمریکا خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه تهران با وجود اجرای توافقنامه هسته‌ای شد. به گزارش ایران ویج به نقل از هیل، ریچارد نفیو کارشناس ارشد تحریم‌ها در تیم مذاکره کننده آمریکا با ایران طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵۵ در مطلبی خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه…

  ۴۸

   

  یک کارشناس تحریم‌های ایران با انتشار مطلبی در نشریه کنگره آمریکا خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه تهران با وجود اجرای توافقنامه هسته‌ای شد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از هیل، ریچارد نفیو کارشناس ارشد تحریم‌ها در تیم مذاکره کننده آمریکا با ایران طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵۵ در مطلبی خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران در شرایطی شده که اجرای برجام از سوی تهران ادامه دارد.

  وی در این یادداشت افزود: من به‌عنوان یکی از حامیان توافق هسته‌ای بین ایران و قدرت های جهانی، مخالفتی با اعمال تحریم‌های جدید علیه تهران ندارم.

  نفیو افزود: به‌عنوان کسی که در دستیابی به توافق هسته‌ای ایران نقش داشته‌ام، شاید بسیاری بر این باور باشند که من با اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران در شرایط کنونی مخالف هستم و با تحریم‌هایی که هم‌اکنون در کنگره و سنا علیه ایران مطرح شده است، مخالفت خواهم کرد. ولی آمریکا با اجرای برجام نه تمام اهرم فشار خود بر ایران را از دست داده و نه حق و توانایی اقدامات هدفمند علیه تهران را به‌خاطر اقدامات مغایر با برجام یا اقدامات خارج از این زمینه را از دست داده است.

  بر اساس توافق هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های جهانی، تهران برنامه هسته‌ای خود را کاهش داده و در مقابل تحریم‌های بین‌المللی نیز علیه ایران باید لغو شود.

  وی در ادامه این مطلب ادعا کرده است که “ایرانی‌ها در توافق هسته‌ای این مسئله را قبول کرده‌اند که در صورتی که نگرانی‌های مربوط به تروریسم، حقوق بشر و سایر مسائل؛ باقی بماند، پیوستن مجدد این کشور به اقتصاد جهانی با دشواری‌هایی روبه‌رو خواهد شد. ایرانی‌ها همچنین آگاه بودند که آمریکا حق اعمال تحریم‌های بیشتر و جدید را برای خود حفظ خواهد کرد البته حق اعمال تحریم‌ها محدودتر از قبل از توافق هسته‌ای خواهد بود.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.