• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 2023706

  هشتگ آخوندی رفع فیلتر شد

    توضیح روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت در پی واکنش هفته گذشته عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با یکی از خبرنگاران درحاشیه جلسه دولت، کاربران فضای مجازی با استفاده از هشتگ آخوندی ( #آخوندی) در شبکه اجتماعی اینستاگرام به این برخورد واکنش نشان دادند.در این زمینه گزارش هایی مبنی بر پالایش و فیلتر…

  ۳۴

   

  توضیح روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت

  در پی واکنش هفته گذشته عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با یکی از خبرنگاران درحاشیه جلسه دولت، کاربران فضای مجازی با استفاده از هشتگ آخوندی ( #آخوندی) در شبکه اجتماعی اینستاگرام به این برخورد واکنش نشان دادند.در این زمینه گزارش هایی مبنی بر پالایش و فیلتر این هشتگ در فضای مجازی و انتصاب این فیلتر شدن در افکارعمومی به وزارت ارتباطات منتشر شده است.

  در همین رابطه، حامد رضا اسماعیلی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت در گفت وگو با ایرنا، فیلتر شدن هشتگ آخوندی را مربوط به فروردین سال گذشته دانست و گفت: تصمیم درباره فیلتر و یا رفع فیلترینگ در حوزه اختیارات وزارت ارتباطات نیست و این وزارتخانه، تنها اجرا کننده حکم مراجع قضایی است.
  وی با بیان اینکه دستور برای فیلتر ‘هشتگ آخوندی’ فروردین پارسال از سوی مراجع قضایی صادر و به شرکت ارتباطات زیرساخت برای اجرا ابلاغ شده بود، اضافه کرد: صبح روز شنبه نیز با حکم همان مرجع رفع فیلتر آن انجام شد و اکنون این هشتگ رفع فیلتر شده است.

  اسماعیلی درباره چرایی پالایش این کلید واژه از سوی مرجع قضایی درسال گذشته افزود: مرجع اطلاع رسانی دراین زمینه دبیرخانه کمیته تعیین مصادیق است و وزارت ارتباطات خود را امین مردم دانسته و به دنبال اجرای کامل قوانین و رعایت حقوق شهروندی است. وی گفت: شکایت های متعدد دیگری درباره فعالیت های گروه های سیاسی در فضای مجازی دریافت کرده ایم که این شکایات برای رسیدگی، به دبیرخانه کمیته تعیین مصادیق ارجاع داده شده است.

  وزیر راه و شهرسازی پنجشنبه هفته گذشته با انتشار نامه ای در یکی از شبکه های اجتماعی منسوب به خود، رسیدن به توسعه و رستگاری هر کشوری را به یارای گردش آزاد اطلاعات و وجود خبرنگارانی آزاده، مستقل و شجاع دانسته بود. آخوندی در نامه خود خطاب به خبرنگاران نوشته بود: باور کنید که من بسیار صبورم، لیکن با جریانی مواجهیم که جز لجاجت و عناد هیچ چیز ندارد، البته می‌پذیرم که باز باید صبورتر بود.

  منبع: ایرنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.