• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دستیابی به فناوری هسته ای در شرایط تحریم امتیاز بزرگی است
  کد خبر : 2023659

  دستیابی به فناوری هسته ای در شرایط تحریم امتیاز بزرگی است

  دستیابی به فناوری هسته ای در شرایط تحریم امتیاز بزرگی استReviewed by on Apr 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از بازتاب بروجرد "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ۲۰ فروردین سالروز ملی فناوری هسته ای گفت: آنچه در…

  دستیابی به فناوری هسته ای در شرایط تحریم امتیاز بزرگی استReviewed by on Apr 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از بازتاب بروجرد "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ۲۰ فروردین سالروز ملی فناوری هسته ای گفت: آنچه در راستای موضوع فناوری هسته ای اهمیت  دارد، ورود در میدان نبرد علمی است.

    وی اضافه کرد: دستیابی به این فناوری و پیشرفت در این زمینه سبب برافروختن دشمنان شده و همواره دشمنان تلاش دارند تا در مسیر پیشرفت فناوری هسته ای مانع تراشی کنند.

    به گفته وی دشمنان با اقتدار و سروری ملت ایران مخالف هستند و فناوری هسته ای تنها بهانه ای از بهانه های دشمن است به طوری که در فتنه ۸۸ اعلام کردند که انتخابات بهانه است و آنها با اصل نظام مخالف هستند.

    گودرزی اظهار داشت: دشمنان بعد از موضوع هسته ای، حقوق بشر را به میان آوردند و این در حالی است که خود ناقض حقوق بشر بوده و تمام موازین و ضوابط را نقض می کنند، جنایت های بزرگی را در جای جای دنیا انجام می دهند و در واقع حقوق بشر را زیر پا می گذارند.

  وی به حمله آمریکا به سوریه اشاره کرد و افزود: این جنایت اخیر آمریکا یکی از نقض های حقوق بشر است که آمریکا مرتکب شده و حتی حاضر نیستند بپذیرند که حقوق بشر را زیر پا می گذارند.

  به گفته وی آمریکا با حمله به سوریه نشان داد که خوی وحشی گری دارند و با این اقدام و جنایت اخیر ثابت کردند که همدست داعش هستند.

   نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان به هر جنایتی بدون توجه به حقوق بشر دست می زنند و این در حالی است که سوریه سلاح کشتار جمعی ندارد اما آنها با اهدافی خاص این گونه جنایت ها و حملات را انجام می دهند.

  به گفته وی اگر می خواهیم عزتمان حفظ شود، نباید احساس ضعف کنیم و مهمترین امتیاز ما در بحث فناوری هسته ای این است که در شرایط تحریم به این رتبه دست یافتیم و درمسیر دستیابی به فناوری هسته ای نخبگان و افراد برجسته ای به درجه رفیع شهادت رسیده اند که شهید شدن دانشمندان هسته ای در این مسیر موجب ارزش بخشیدن به ادامه این راه شده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.