• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مهارت‌های زندگی » 8 اصل مهم براي يک زندگي عالی
  کد خبر : 202365

  8 اصل مهم براي يک زندگي عالی

  8 اصل مهم براي يک زندگي عالیReviewed by Aryan on Dec 13Rating: در معادلات زندگي هيچگاه از علامت منفي استفاده نکنيد، به خاطر داشته باشيد که تفکر منفي از آنچنان قدرتي برخوردار است که مي تواند با قرار گرفتن در پشت يک معادله بزرگ زندگي، همه علامتهاي مثبت آن را تغيير داده و مانند خود…

  8 اصل مهم براي يک زندگي عالیReviewed by Aryan on Dec 13Rating:

  در معادلات زندگي هيچگاه از علامت منفي استفاده نکنيد، به خاطر داشته باشيد که تفکر منفي از آنچنان قدرتي برخوردار است که مي تواند با قرار گرفتن در پشت يک معادله بزرگ زندگي، همه علامتهاي مثبت آن را تغيير داده و مانند خود منفي بسازد.

   منطقه مرکزي، وبلاگي با انتشار مطلبي با عنوان «هشت اصل مهم براي يک زندگي بيست» آورده است:

  1. صبحها که از خواب بيدار مي‌شويد، دستگاه عيب‌سنج و ايرادگير وجودتان را از کار بيندازيد. قول مي‌دهيم؛ خورشيد درخشان‌تر، پرنده‌ها خوش آوازتر، مردم مهربان‌تر و حتي کسب و کارتان پربرکت‌تر خواهد شد.

  2. در معادلات زندگي هيچگاه از علامت منفي استفاده نکنيد، به خاطر داشته باشيد که تفکر منفي از آنچنان قدرتي برخوردار است که مي‌تواند با قرار گرفتن در پشت يک معادله بزرگ زندگي، همه علامتهاي مثبت آن را تغيير داده و مانند خود منفي بسازد.

  3. هيچگاه در گره زدن طناب پاره شده دوستي تعلل به خرج ندهيد، گاهي اوقات غرور بيجا سبب مي‌شود که حتي همسران خوب توجهي به گسستگي ريسمان بين خود ننمايند. مطمئن باشيد گره زدن به خاطر کمتر كردن طول طناب، نزديکي را بيشتر مي‌کند.

  4. آنتنهاي ذهنتان را تنها به سوي ايستگاه‌هايي تنظيم کنيد که شبانه روز امواج مثبت پخش مي‌کند، کاري کنيد که کارکنان ايستگاه‌هاي منفي از شدت بيکاري اخراج شوند.

  5. دلتان را تبديل به اقيانوسي آرام كنيد نه يک مرداب ناچيز. فکر نمي‌کنيد حتي تصور اقيانوس هم احساسي از عظمت و پهناوري را در دل ايجاد کند؟ آنها که دلهايشان مرداب است با کوچک‌ترين حادثه‌اي به تلاطم مي‌افتد، برعکس کساني که شديدترين گردابها و جريان‌هاي حوادث هم آرامش‌شان را برهم نخواهد زد.

  6. سعي کنيد قلبي مقاوم داشته باشيد، قلبي که مقابل گرم و سرد حوادث و ضربه‌هاي عاطفي همچون ظروف چيني با اندک ضربه‌اي خرد نشود.

  7. تجربه‌هاي تلخ و شيرين زندگي را مانند يک درس فهميدني بدانيد و نه حفظ کردني، چراکه مطالب حفظ شده پس از مدت زماني در ذهن پاک مي‌شوند.

  8. همواره مصمم باشيد تا با استفاده از جلادهنده‌هايي همچون دعا و نيايش روح و روانتان را پاکي و طراوت بخشيد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.