• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » استراتژی برخورد با دوگانه سازی
  کد خبر : 2023617

  استراتژی برخورد با دوگانه سازی

  استراتژی برخورد با دوگانه سازیReviewed by on Apr 9Rating: چندی است شبکه ی پر حجم تبلیغاتی  خارجی و داخلی از جمله غربگرایان و دولتی ها روی برخی مباحث حاشیه ای مثل اعدام های دهه ۶۰ برای تخریب آیت الله رییسی حساب باز کرده اند. بی بصیرتی های منتظری که آن روزگار مدافع منافقان بود و…

  استراتژی برخورد با دوگانه سازیReviewed by on Apr 9Rating:

  چندی است شبکه ی پر حجم تبلیغاتی  خارجی و داخلی از جمله غربگرایان و دولتی ها روی برخی مباحث حاشیه ای مثل اعدام های دهه ۶۰ برای تخریب آیت الله رییسی حساب باز کرده اند. بی بصیرتی های منتظری که آن روزگار مدافع منافقان بود و اخبار بی بی سی را تکرار می کرد نیز مزید بر علت شده است. متاسفانه برخی در حال پاسخگویی به این راجیف امثال رجوی هستند و توضیح می دهند که منافقین ۱۷ هزار نفر را در کشور ترور کردند که شهید بهشتی و رجایی از آن جمله بودند و کسانی که قصاص شدند حداقل ده نفر را از مردم عادی به شهادت رسانده بودند.

   استراتژی برخورد با این دوگانه سازی باید همان سخن امام در نامه به منتظری باشد:« به قدری مطالبی که می‌گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده‌ای برای جواب به آنها نمی‌دیدم. مثلاً در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید که چه خدمت ارزنده‌ای به استکبار کرده‌اید. در مسئله مهدی هاشمیِ قاتل، شما او را از همه متدینین متدینتر می‌دانستید و با اینکه برایتان ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می‌دادید که او را نکشید. از قضایای مثلِ قضیه مهدی هاشمی که بسیار است و من حالِ بازگو کردن تمامی آنها را ندارم.»

  مثل حضرت امام نباید وارد پاسخگویی شد و در حد یک جمله جنایات منافقین را ذکر کرد و بعد باید پاسخ بی کارنامه ای و رکود تاریخی حاکم بر اقتصاد کشور را جویا شد.

  آقایان دولتی و  طرفداران روحانی لطفا پاسخ دهید:

  ۱- چرا چرخ زندگی مردم با رکود کاملا ایستاده است؟

  ۲- چرا تحریم ها برداشته نشد و نتیجه ی برجام شد :« تقریبا هیچ»

  3- چرا قانون ایسا تمدید شد و دولت تنها به یک واکنش تبلیغاتی اکتفا کرد؟ سه ماه مطالعات سوخت زیردریایی تمام شد، خروجی چه شد؟

  ۴- روزانه ۱۰۰ میلیون دلار عایدی برجام در کجا خرج شد؟

  ۵-مساله حقوق های نجومی به کجا ختم شد؟

  ۶- چرا دولت مانع برخورد با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شده است؟ چه کسانی حریصانه اموال مردم را دزدیده اند؟ نفع دولتی ها در کجاست؟

  ۷- چرا ظریف علنا به اشتباهات بزرگ خود در برجام اشاره نمی کند و هنوز در حال بزک کردن چهره کریه ای قرارداد احمقانه هستند؟

  ۸- چرا قلب پیشرفته ترین رآکتور جهان را به اشاره آمریکایی ها پر از بتن کردید؟

  ۹- چرا تمامی صنایع کشور و کارخانجات اصلی کشور تعطیل شده اند؟

  ۱۰- مگر قرار نبود مشکل آب خوردن هم با برجام حل شود؟ چرا مشکلات مردم ۱۰ برابر شد؟

  و ….

  مراقب باشیم زنگ حساب روحانی و غربگرایان در دهه ۹۰ به زنگ دفاع از اقدامات قضات در دهه ۶۰ تبدیل نشود

  انتهای متن/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.