• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » مردم اولین “نه” به روحانی را چه زمانی فریاد زدند؟
  کد خبر : 2023448

  مردم اولین “نه” به روحانی را چه زمانی فریاد زدند؟

  مردم اولین “نه” به روحانی را چه زمانی فریاد زدند؟Reviewed by Iranvij-2 on Apr 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گام نیوز در ابتدای فاز دوم اجرای طرح هدفمندی یارانه ها (فروردین ۹۳) فعالیت گسترده ای برای متقاعد کردن مردم به انصراف از دریافت یارانه…

  مردم اولین "نه" به روحانی را چه زمانی فریاد زدند؟Reviewed by Iranvij-2 on Apr 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گام نیوز در ابتدای فاز دوم اجرای طرح هدفمندی یارانه ها (فروردین ۹۳) فعالیت گسترده ای برای متقاعد کردن مردم به انصراف از دریافت یارانه توسط دولت به عمل آمد. علاوه بر وزرا و معاونان شان، استانداران و معاونین و مدیران ستادی استانداری ها و مدیران کل وزارتخانه ها و ادارات استانی، بسیاری از شخصیت های هنری و ورزشی هم وارد عرصه شدند.

   صدا و سیما هم با تمام توان به ترغیب مردم به انصراف از دریافت یارانه پرداخت. اما نتیجۀ کار چیزی نبود که دولت می خواست و پیش بینی کرده بود. بر اساس آمار منتشره کمتر از پنج درصد از متقاضیان دریافت یارانه در مرحله اول، از دریافت آن در مرحله دوم چشم پوشی کرده بودند .چرا؟

   مروری بر وعده های رئیس جمور حسن روحانی علت را روشن می سازد. روحانی وعده داده بود که در مدتی یک ماهه و صد روزه با اقدامات ضرب العجلی و فوری اقتصاد کشور را به گونه ای محسوس بهبود ببخشد آنچنان که مردم دیگر نیازی به دریافت یارانه نداشته باشند. اما مردم صرف نظر از اینکه آن وعده ها فقط وعده تبلیغاتی بودند یا حقیقتا برنامه ای تحقق نایافته دریافتند که وعده ها عملی نشده و آینده ای مبهم در انتظار آنان است که آیا در آینده به یارانه نقدی نیاز خواهند داشت یا نه؟ لذا در دو راهی ثبت نام یا انصراف از دریافت یارانه به وعده های روحانی اعتماد نکردند و ثبت نام کردند و اولین " نه" را در پرونده روحانی ثبت کردند.

  حال که سه سال از زمان اجرای فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها می گذرد آن وعده ها دیگر به کلی رنگ باخته آنچنان که به یاد آوردن و تکرار آنها برای حامیان روحانی هم مشمئز کننده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.