• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برجام موجب توقف در مسیر توسعه هسته‌ای شد/ مدیران پرافتخار آنانند که میلیمتری از دستاورد انقلاب عقب‌نشینی نکردند
  کد خبر : 2023436

  برجام موجب توقف در مسیر توسعه هسته‌ای شد/ مدیران پرافتخار آنانند که میلیمتری از دستاورد انقلاب عقب‌نشینی نکردند

  برجام موجب توقف در مسیر توسعه هسته‌ای شد/ مدیران پرافتخار آنانند که میلیمتری از دستاورد انقلاب عقب‌نشینی نکردندReviewed by Aryan♥ on Apr 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با آوای سیدجمال؛ با گرامیداشت روز ملی فناوری هسته‌ای، اظهار کرد: دستیابی به فناوری هسته‌ای روزی…

  برجام موجب توقف در مسیر توسعه هسته‌ای شد/ مدیران پرافتخار آنانند که میلیمتری از دستاورد انقلاب عقب‌نشینی نکردندReviewed by Aryan♥ on Apr 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با آوای سیدجمال؛ با گرامیداشت روز ملی فناوری هسته‌ای، اظهار کرد: دستیابی به فناوری هسته‌ای روزی پرافتخار برای کشور ایران اسلامی است که در واقع ثمره به بار نشستن کار و تلاش دانشمندان ایران اسلامی بود.

  وی گفت: در مسئله انرژی هسته ای، بحث تولید کیک زرد به نتیجه نهایی رسید و بخشی از آن در دولت وقت به آستان قدس رضوی تقدیم شد که به عنوان یکی ازافتخارات ملی ثبت و ضبط شد.

  عضو هیأت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: بزرگترین ثمره ملی ایران اسلامی در ۲۰ فررودین ماه به نام روز ملی فناوری هسته ای به ثبت رسیده  و این مهم  با خوداتکایی و خودباوری به اوج خود رسید.

  وی تأکید کرد: امیدواریم که این مهم تحت شعاع مسائل جهانی قرار نگیرد و ما حاضر هستیم که جان بدهیم اما جان هسته ای ما از حرکت نیفتد.

  رنجبرزاده با اشاره به اینکه باید جان دادن برای این مسئله مهم ملی در سرلوحه افکار سیاستمداران ما قرار گیرد، افزود: نباید مسئولان ما در هیچ مقطع و مدیریتی زیر بار تنزل در امور هسته ای بروند و باید بدانند که از نگاه ملت برجسته‌ترین و پرافتخارترین مدیران کسانی هستند که از این افتخارات و دستاوردهای انقلابی میلی‌متری از آن عقب‌نشینی نکرده و از دست نرود.

  وی تصریح کرد: البته باید مراقب باشیم که ما را مشغول کارهای سطحی  و جزئی نکنند چرا که دشمن در تلاش است مسیر بالندگی و افتخار ایران که همان برجستگی دست یافتن به علوم نایاب است، را به مسیرهای دیگر انحراف بدهد.

  عضو هیأت رئیسه مجلس افزود: یقینا"  اگر امروز کشورهای منطقه خاورمیانه روی جمهوری اسلامی مانور می‌دهند، به لحاظ خودباوری، اتکا به ایمان و خدامحوری جوانان ایرانی است و اینها موضوعاتی است که ایران را در کل منطقه خاورمیانه و حتی جهان برجسته نشان داده است.

  وی افزود: از آمال و آرزوهای بسیاری از کشورهایی که غرق ثروت بوده اما تحت سیطره فکری و عملی دیگر کشورهای استکبار جهانی هستند، رسیدن به جایگاهی است که جمهوری اسلامی دارد.

  رنجبرزاده با بیان اینکه بخشی از دستاوردهای هسته‌ای ما تحت شعاع مذاکرات هسته‌ای قرار گرفت و غنی‌سازی انرژی هسته‌ای از ۲۰ درصد به ۳.۵ درصد کاهش یافت، افزود: البته این مذاکرات مورد توافق نسبی کشور قرار گرفت اما آن اهدافی که ما در این معاملات دنبال می‌کردیم، بخش عظیمی از آن تحقق پیدا نکرد.

  وی گفت: با مذاکرات هسته ای عدم اعتماد به آمریکا و کشورهای غربی که  معمولا" توسط مورد گوشزد بزرگان نظام قرار می‌گرفت، شفاف شد و برای ملت ایران روشن شد که شیطان بزرگ هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود.

  نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: هرگونه ارتباط گیری با این کشور غیرقابل اعتماد می‌تواند آسیب‌رسان باشد و البته برای خود آمریکا نیز تزلزلی ایجاد شد و بین ملل و دول دنیا مشخص شد این کشور هیچ دوستی و دشمنی را نمی‌شناسد و آسیبی بود که در مذاکرات هسته‌ای به خود آمریکا وارد شد.

  وی با بیان اینکه برجام در مسیر توسعه هسته‌ای توقف ایجاد کرد، خاطرنشان کرد: البته از این منظر که شاید اذهان دیگر دولت‌ها و ملت‌ها را روشن کرده و بدانند ایران در مسیر خلاف قواعد و قوانین حرکت نمی‌کند، تنها اثر خوب برجام بود.

  رنجبرزاده گفت: هزینه‌ای مذاکرات هسته‌ای برجای گذاشت این بود که تا حدودی دانشمندان سرخورده شدند و غرور ملی ما شکسته شد؛ در بالندگی و غرور ملی انرژی هسته ای افت کردیم.

  نماینده مردم اسدآباد گفت: امروز ما نمی‌خواهیم یأس و ناامیدی به جامعه تزریق کنیم  و بگوییم که که از کار گذشته بلکه همان ملتی که توانست از صفر به خود را به صد برساند و توان این را دارد که در کمترین زمان ممکن به حالت اول و حتی بالاتر برسد.

  وی افزود: دشمنان در تلاش هستند که از مجاری تضعیف ملت در امور معیشتی و اقتصادی به کشور ایران آسیب بزنند و باید مراقب باشیم.

  رنجبرزاده گفت: کسی که اسلام و انقلاب و ایران را قبول داشته و دوست دارد، باید در زیر پرچم پرافتخار تشییع ایران اسلامی به کمک بیایید تا از گردنه مشکلات اقتصادی عبور کنیم و البته عبور از این مهم با استقلال و عدم وابستگی به دیگر کشورها باشد.

  وی با بیان اینکه امروز روز به روز دشمنان گام به گام رو عقب نشینی هستند و ایران اسلامی رو به پیشرفت است، گفت: باید با اتحاد ملی و انسجام داخلی در مسیر اصلی انقلاب حرکت کرده و با بسیج نیروهای انقلابی طراوت و نشاط حکومت اسلامی را حفظ کنیم و آن را در مسیر پیشرفت و توسعه سوق دهیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.