• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اسکان بیش از ۹ هزار مسافر نوروزی در مدارس دهلران
  کد خبر : 2023222

  اسکان بیش از ۹ هزار مسافر نوروزی در مدارس دهلران

  اسکان بیش از ۹ هزار مسافر نوروزی در مدارس دهلرانReviewed by on Apr 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از نسیم دهلران؛هر ساله در ایام نوروز یکی از وزارتخانه هایی که به مهمانان  نوروزی خدمات ارائه می دهد آموزش و پرورش است که با ایجاد ستاد اسکان…

  اسکان بیش از ۹ هزار مسافر نوروزی در مدارس دهلرانReviewed by on Apr 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از نسیم دهلران؛هر ساله در ایام نوروز یکی از وزارتخانه هایی که به مهمانان  نوروزی خدمات ارائه می دهد آموزش و پرورش است که با ایجاد ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در هر شهرستان و بخش های تابعه، امکانات رفاهی را در اماکن اسکان خود در اختیار میهمانان نوروزی قرار می دهد.

  بر اساس این گزارش؛ سید غلامرضا موسوی، رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران در این خصوص به خبرنگار ما اظهار کرد: هر ساله ۴ آموزشگاه با ظرفیت ۴۰ کلاس برای اسکان میهمانان نوروزی مهیا می شود.   وی بیان نمود: امسال با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال توانستیم یک خوابگاه دانش آموزی را که بلا استفاده بود را به ظرفیت اسکان نوروزی اضافه کنیم.   رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران افزود: این خوابگاه دارای ظرفیت ۲۵ اتاق، یک آشپزخانه بزرگ، ۲۰ چشمه سرویس بهداشت یو حمام و نمازخانه می باشد.   وی عنوان کرد: در ایام نوروز امسال بیش از ۳۵۰۰ نفر در قالب ۴۱۰ خانوار در مکان های یاد شده اسکان نمودند.   موسوی ابراز کرد: امکانات اسکان در آموزش و پرورش دهلران شامل فرش، یخچال، آشپزخانه با تجهیزات و سرویس بهداشتی می باشند.   وی اظهار کرد: در ستاد اسکان میهمانان نوروزی فرهنگیان، در مجموع ۱۶ نفر کار خدمت رسانی به میهمانان نوروزی را بر عهده داشتند.   همچنین سید نعمت الله حسینی، رئیس اداره آموزش وپرورش زرین آباد- نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: قریب به ۶هزار نفر روز در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان زرین آباد اسکان نمودند.   وی بیان نمود: ۵ هزار و ۹۵۴نفر در قالب ۶۰۷ خانوار تا پایان سیزدهم فروردین ماه ۹۶ در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان منطقه اسکان یافته اند.   رئیس اداره  آموزش و پرورش زرین آباد تصریح کرد: بیشترین آمار پذیرش به ترتیب فراوانی به مناطق دارالسادات سید ناصرالدین وسید ابراهیم (ع)فرزند بلا فصل امام محمد باقر(ع) اختصاص یافته است.   حسینی ادامه داد: امسال به جهت بکربودن منطقه و زحمات وافر همکاران درامرخدمات رسانی و پذیرش مهمانان توانستیم به حول وقوه الهی رتبه سوم اسکان رادربین مناطق چهارده‌گانه استان کسب نماییم. در شهرستان دهلران آموزش و پرورش به ۳ منطقه مجزا تبدیل شده است که مستقیم زیر نظر اداره کل استان می باشند. متأسفانه در ایام نوروز آمار اسکان این ۳ منطقه که شامل دهلران، موسیان و پهله زرین آباد می شود آمارشان در استان به صورت تفکیک ارائه می شود و اداره کل استان نیز این آمار را جمع بندی نمی کند که این امر باعث می شود تا زرین آباد در رتبه سوم و دهلران در رتبه چهارم قرار گیرد در حالی که در مجموع شهرستان دهلران در بحث اسکان میهمانان نوروزی در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان رتبه اول را دارد.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.