• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » چرا ترامپ فرمان حمله به سوریه را صادر کرد؟
  کد خبر : 2023175

  چرا ترامپ فرمان حمله به سوریه را صادر کرد؟

  چرا ترامپ فرمان حمله به سوریه را صادر کرد؟Reviewed by on Apr 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس،  عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه کیهان درباره هد ترامپ از حمله به سوریه در کانال تلگرامی اش نوشت: قطعاً این حمله حساب شده  واهداف مشخصی را دنبال می کند…

  چرا ترامپ فرمان حمله به سوریه را صادر کرد؟Reviewed by on Apr 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس،  عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه کیهان درباره هد ترامپ از حمله به سوریه در کانال تلگرامی اش نوشت: قطعاً این حمله حساب شده  واهداف مشخصی را دنبال می کند به همین دلیل طی ۷۲ساعت موجه سازی آن را انجام دادند .

  ۱-مهمترین دلیل، فاصله گذاری بین خود و روسیه است.ترامپ وبخشی از نزدیکان او متهم به این هستند که   "آدم روسها"هستند.واسنادی در این باره هست که موجب استعفای زودهنگام دو مشاورش شد.ترامپ با این حمله به حوزه منافع روسیه، در صدد اثبات استقلال  خود از روسیه است.

  ۲-ترامپ در صدد ارسال این پیام به مخالفین آمریکا در جهان -در بدو شروع کار- است که من در حوزه نظامی عملگرا واهل تصمیم در کمترین زمان ممکن هستم وحساب کار دستتان باشد.

  ۳-این تاجر با هوش با این اقدام گاوشیرده اعراب را دوچندان خواهد دوشید وشیرهای نفت آنان را چند دور باز تر خواهد کرد.
  ۴-آمریکا دنبال برهم زدن  موازنه قوا در منطقه به ضرر ایران و تقویت ترکیه-اسرائیل-عربستان است و این اقدام نماد این تقویت است.

  ۵-ترامپ به دنبال تقویت واثبات چهره جنگی خود در افکار عمومی حال ایران است.تادوگانه جنگ-صلح باور پذیر شود.او از یک سو این دوکانه را تقویت و از سوی دیگر با مشاوره اروپا تحریم های استمراری علیه ایران را موقتاً مسکوت گذاشت و…

   

  مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

  بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.