• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اتهام‌زنی به سوریه در راستای کارشکنی در روند حل سیاسی بحران است
  کد خبر : 2023145

  اتهام‌زنی به سوریه در راستای کارشکنی در روند حل سیاسی بحران است

  اتهام‌زنی به سوریه در راستای کارشکنی در روند حل سیاسی بحران استReviewed by on Apr 8Rating: «زکریا شحود»، نویسنده سیاسی سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق اظهار داشت: همزمان با بروز نشانه های مثبت برای حل بحران سوریه از طریق کانال های دیپلماتیک و بین الملی، گروه های مسلح با ترتیب…

  اتهام‌زنی به سوریه در راستای کارشکنی در روند حل سیاسی بحران استReviewed by on Apr 8Rating:

  «زکریا شحود»، نویسنده سیاسی سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق اظهار داشت: همزمان با بروز نشانه های مثبت برای حل بحران سوریه از طریق کانال های دیپلماتیک و بین الملی، گروه های مسلح با ترتیب دادن یک جنایت و طرح مجدد سلاح شیمیایی به دنبال تاثیرگذاری بر جامعه بین المللی و افکار عمومی جهان بودند.

  وی با بیان اینکه پیش از حادثه شیمیایی خان شیخون نیز ادعاهای بی اساسی درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در غوطه شرقی و خان العسل مطرح شده بود، گفت: ما به این اتهام زنی تروریست ها و حامیانشان عادت کرده ایم.

  شحود گفت: طرح ادعای استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در حومه إدلب با هدف کارشکنی در فرایند سیاسی به منظور طولانی کردن جنگ در سوریه است.

  نویسنده سوری گفت: هدف اصلی از توطئه های کنونی علیه سوریه تخریب نظام مند سوریه است و این قضیه بخشی از گمراه سازی رسانه ای، حیله گری و بازی با کلمات است تا به زعم خود مچ محور مقاومت را که به نیابت از همه دنیا با تروریسم مواجه است، خوابانده باشند.

  وی افزود: گردانندگان تروریسم در سوریه می خواهند با تاثیر بر افکار عمومی منطقه و جهان از سوریه و متحدانش در این جنگ جهانی امتیازگیری کنند بنابراین حملات علیه سوریه و متحدانش در جبهه مقاومت همچنان ادامه خواهد داشت و هر روز با ساختن مساله ای جدید می خواهند کارت های بازی را از نو به هم ریخته تا بحران سوریه را به سر خانه اول خود بازگردانند.

  شحود تاکید کرد: روسیه در شورای امنیت و جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه هرگز اجازه بروز خطر واقعی برای سوریه را نمی دهند .

  نویسنده سوری گفت: یکسره شدن جنگ در سوریه به دست ارتش سوریه است چیزی که ملت سوریه خواهان آن است تا از شر گروه های تروریستی که در خاک کشورشان فساد به پا کرده اند خلاصی یابند.

  وی درباره احتمال تلاش ها برای تشدید تنش ها در سوریه گفت: آمریکا گمان می کند می تواند روحیه تروریست هایی که نقشه های آن را در سوریه پیاده می کنند بالا ببرد.

  شحود افزود: ترکیه و همچنین شیخ نشین ها و در راس آن عربستان بر این قضیه اتفاق نظر دارند که گروه های تروریستی مستقر در سوریه نباید به موطن اصلی خود بازگردند از همین رو می خواهند تروریست ها را همچنان هیزم جنگ در سوریه کنند تا بالاخره از شر آنها خلاص شوند.

  نویسنده سوری گفت: نیروهای مقاومت هرگز و به هیچ قیمتی از تصمیم خود برای پایان دادن به پدیده تروریسم و سرکوب آن در سوریه صرف نظر نمی کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.