• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برخی با علم به رد صلاحیت ثبت‌نام می‌کنند/برای نظام هزینه نتراشید
  کد خبر : 2022937

  برخی با علم به رد صلاحیت ثبت‌نام می‌کنند/برای نظام هزینه نتراشید

  برخی با علم به رد صلاحیت ثبت‌نام می‌کنند/برای نظام هزینه نتراشیدReviewed by on Apr 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان کرج با اشاره به فرارسیدن بیستم فروردین‌ماه روز قطع رابطه سیاسی با آمریکا، اظهار کرد: این روز، روز مبارکی…

  برخی با علم به رد صلاحیت ثبت‌نام می‌کنند/برای نظام هزینه نتراشیدReviewed by on Apr 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان کرج با اشاره به فرارسیدن بیستم فروردین‌ماه روز قطع رابطه سیاسی با آمریکا، اظهار کرد: این روز، روز مبارکی است زیرا طبق تعالیم قرآن کریم رابطه با ظالم برای فرد و جامعه مضر است.

  آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه باید به عاقبت کشورهای که با آمریکا رابطه دوستانه داشته‌اند بیندیشیم، خطاب به مردم گفت: ندید به اسم برجام و رفع تحریم چه بلایی بر سر صنعت هسته‌ای کشور آوردند.

  وی بابیان اینکه بیستم فروردین‌ماه روز ملی فناوری هسته‌ای نام‌گذاری شده است، گفت: آن‌ها ادعا کردند که باز کردن پیچ و مهره‌های صنعت هسته‌ای ایران را خواستار هستیم آرزوی آن‌ها این است که صنعت هسته‌ای از ایران گرفته و از بین برده شود.

  خطیب جمعه شهرستان کرج با تأکید بر اینکه به فضل پروردگار آرزوی دشمنان در خصوص از بین بردن صنعت هسته‌ای ایران تحقق نخواهد یافت، گفت: با حضور دانشمندان جوان و متعهد و انقلابی ایران اسلامی پرچم ایران اسلامی همیشه برافراشته خواهد بود.

  نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری خطاب به مردم گفت: شما برای رأی دادن به افراد باید حجت شرعی داشته باشید، چرا به کسی که می‌دانید اهلیت لازم را ندارد رأی می‌دهید.

  به کسانی که دستشان آلوده به فساد است، شجاعت لازم برای مقابله بارانت خواری و ویژه خواری را ندارند بلکه مبتلابه این امور هستند و تجملات و اشرافی گری همه زندگی آن‌ها را پرکرده است، نمی‌شود رأی دادوی تأکید کرد: به کسانی که دستشان آلوده به فساد است، شجاعت لازم برای مقابله بارانت خواری و ویژه خواری را ندارند بلکه مبتلابه این امور هستند و تجملات و اشرافی گری همه زندگی آن‌ها را پرکرده است و رسیدگی به طبقه محروم اولویت کاری آن‌ها نیست، دوره آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی را تمام‌شده می‌دانند، به فکر استقلال کشور و مردم نیستند بلکه عزت را در نزدیک شدن به قدرت‌های استکباری و توجه به آن‌ها به‌خصوص آمریکا می‌دانند، دم از ولایت می‌زنند اما برخلاف مسیر مشخص‌شده توسط ولی حرکت می‌کنند، نمی‌شود رأی داد.  

  آیت‌الله حسینی همدانی خطاب به مردم به‌ویژه جوانان و رأی اولی‌ها، گفت: بصیر باشید مطالب و افراد را رصد کرده و دقت کنید که آن تیری که رها می‌کنید به قلب دشمن بخورد نه به خودی‌ها.

  خطیب جمعه کرج با اشاره به انتخابات شورای شهر و روستا به مردم گفت: باید ببینید کسی را که انتخاب می‌کنید توان و تخصص لازم را دارد یا خیر زیرا مسائل مهم شهر در شورا دنبال می‌شود اگر بخواهند خوب عمل کنند و واقعاً شورای شهر باشند باید درباره ترافیک، بهداشت، محیط‌زیست، مبلمان شهری و آموزش و بسیاری از امور دیگر ورود کنند.

  وی بر حضور افراد با تخصص‌های لازم در انتخابات شورای شهر تأکید کرد و گفت: در شهر کرج چندین دوره شورا برگزارشده، شهردار انتخاب کرده‌اند برخی نیز سالیانی در شورا حضورداشته‌اند ضمن تشکر از تلاش‌ها برای احداث پل‌ها و زیرگذرها باید گفت ضعف‌های زیرساختی زیادی در شهر وجود دارد که باید شورای جدید در پی رفع این ضعف‌های زیرساختی باشد.

  خطیب جمعه کرج با تأکید بر اینکه باید افرادی که می‌خواهند در انتخابات شورا شرکت کنند باید برنامه جامع داشته باشند، گفت: محدوده شهر را باید مشخص کنند باید بدانند شهر به چه میزان نیاز به بزرگ شدن دارد درحالی‌که مثل چاه بزرگی می‌ماند که دائماً در حال بزرگ شدن بدون هیچ نظام‌مندی خاصی است.

  سیاسی بازی‌ها به کارآمدی نظام ضربه می‌زند

  نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با تأکید بر اینکه در سال‌های که بحث مهم اقتصاد مقاومتی مطرح بوده است با چه توجیهی فروشگاه‌های بزرگ که مربوط به تولیدات کشورهای دیگر است در شهر راه‌اندازی شده و هنوز ادامه دارد، گفت: اگر بحث سرمایه‌گذاری خارجی است باید فنّاوری وارد شود نه بازار مصرف به پا شود.

  وی بابیان اینکه توان و تولید داخلی در حد بالایی قرار دارد، گفت: وجود ۳۳ میلیون جوان در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است به فرموده رهبری باید کار دست نیروهای انقلابی و بانشاط باشد.

  آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه در این امور نباید سیاسی فکر کرد، گفت: متأسفانه سیاسی بازی‌ها به کارآمدی نظام ضربه می‌زند.

  خطیب جمعه کرج در ادامه یادآور شد: برخی از افراد ناکارآمد برای اداره امور استفاده می‌کنند وقتی می‌گویم از افراد انقلابی استفاده شود می‌گویند در خط ما نیست یا می‌گویند چون با فلانی رفت‌وآمد دارد یا به دیدن امام‌جمعه می‌رود حق ندارد در آن مسئولیت باشد.

  وی با تأکید بر اینکه این‌گونه برخوردها ظلم به‌نظام است، گفت: همین رفتارها باعث ایجاد بسیاری از ضعف‌های در شهر کرج و استان البرز است.

  عده‌ای به خاطر مشکلاتی رد صلاحیت می‌شوند ولی عده‌ای با علم بر اینکه می‌دانند رد صلاحیت می‌شوند وارد این عرصه شده‌اندنماینده ولی‌فقیه در استان البرز تصریح کرد: امروزه اهمیت ندادن به توسعه تولیدات داخلی و گفتمان سازی نکردن برای استفاده از تولیدات داخل همانند بازی کردن در زمین دشمن است دشمنی که می‌خواهد از اقتصاد به‌عنوان حربه برای ضربه زدن به کشور و نظام استفاده کند.

  آیت‌الله حسینی همدانی ادامه داد: ضمن مطالبه گری از دولت فعلی برای اجرایی کردن دقیق اقتصاد مقاومتی همه مردم و دستگاه‌های نظام برای تحقق این مهم بدون در نظر گرفتن خطوط سیاسی و جناحی به مسئولان کمک کنند زیرا باید این وظیفه ملی و دینی به سرانجام برسد امیدواریم خروجی انتخابات آتی چه در شوراها و ریاست جمهوری در این زمینه تحول ساز باشد.

  وی در بخش دیگری به موضوع صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: عده‌ای به خاطر مشکلاتی رد صلاحیت می‌شوند ولی عده‌ای با علم بر اینکه می‌دانند رد صلاحیت می‌شوند وارد این عرصه شده‌اند این‌ها بنا را بر این گذاشته‌اند که برای نظام هزینه ایجاد کنند.

  به گفته آیت‌الله حسینی همدانی برخی که دارای محکومیت سیاسی و جزایی هستند و یا در فتنه حضورداشته و به لحاظ رفتاری مرتکب جرم شده‌اند دوباره ثبت‌نام می‌کنند این برخورد حکایت از ایجاد هزینه برای نظام است.

  آمریکا بدنبال اعمال فشار در منطقه است

  نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به افرادی که می‌دانند رد صلاحیت می‌شوند ولی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند، گفت: آن‌ها هدفی جز زیر سؤال بردن نظام ندارند می‌خواهند دشمنان مدعی شوند یک هزار نفر در انتخابات شرکت کردند و ۴۰۰ نفر رد صلاحیت شدند.

  آیت‌الله حسینی همدانی اقدام چنین افرادی را جرم دانست و از دستگاه‌های قضایی نظامی خواست در این رابطه بررسی‌های لازم را به عمل آوردند.

  وی در بخش دیگری به وضعیت سوریه اشاره کرد و گفت: برخی در خصوص استفاده از صلاح شیمیایی توسط سوریه داستان‌سرایی کرده‌اند درحالی‌که انفجار صورت گرفته مربوط به گروه تروریستی فتح الشام بوده است.

  آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه دولت‌های غربی در این خصوص فشار می‌آوردند تا امتیاز بگیرند، گفت: آمریکا در سال ۲۰۱۲ با عنوان عدم استفاده سلاح شیمیایی فشارهای را در منطقه به وجود آورد و دمشق را خلع صلاح کرد.

  خطیب جمعه کرج با اشاره به حمله آمریکا به سوریه که تلفاتی در پی داشته است، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک ریشه‌های ظلم خشکانده شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.