• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشاور بشار اسد: هر سوری که تجاوز آمریکا به کشور خود را تایید کند، خائن است
  کد خبر : 2022910

  مشاور بشار اسد: هر سوری که تجاوز آمریکا به کشور خود را تایید کند، خائن است

  مشاور بشار اسد: هر سوری که تجاوز آمریکا به کشور خود را تایید کند، خائن استReviewed by on Apr 7Rating: بثنیه شعبان تاکید کرد هر سوری که تجاوز آمریکا به کشور خود را تایید کند، خائن است. به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، بثنیه شعبان، مشاور بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه درمصاحبه با المیادین…

  مشاور بشار اسد: هر سوری که تجاوز آمریکا به کشور خود را تایید کند، خائن استReviewed by on Apr 7Rating:

  بثنیه شعبان تاکید کرد هر سوری که تجاوز آمریکا به کشور خود را تایید کند، خائن است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، بثنیه شعبان، مشاور بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه درمصاحبه با المیادین گفت: تجاوز آمریکا پس از پیروزی‌های ارتش سوریه در حماه و بیرون راندن تروریست‌های که خواهان حمله به دمشق بودند، صورت گرفته است.

  وی گفت: هر سوری که این تجاوز را تایید کند، خائن است.

  وی افزود: کشورهایی که خود را کشورهای عربی می‌نامند و از جنگ‌ها در سوریه، یمن و لیبی حمایت مالی می‌کنند هیچ ارتباطی با عربی‌گرایی ندارند. هماهنگی عربستان، اسرائیل و آمریکا در حال حاضر آشکارتر شده است.

  وی خاطر نشان کرد: تجاوز آمریکا شاهدی بر این است که گروه‌های مقاومت پیروز می‌شوند و این حمله در نتیجه شکست چه در آستانه یا در ژنو و یا در میدان نبرد صورت گرفته است. دمشق و هم‌پیمانانش به صورتی هماهنگ به تجاوز آمریکا پاسخ می‌دهند و اقدامات گام به گام انجام می‌شود و هماهنگی ادامه دارد. این تجاوز آمریکا یک تعدی علیه تمامی گروه‌هایی است که با تروریسم می‌جنگند که در راس این طرف‌ها ارتش سوریه قرار دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.