• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » توهین مستقیم صدا و سیما به شعور ملت/ یک مجری که جایگاه خود را فراموش میکند…
  کد خبر : 2022772

  توهین مستقیم صدا و سیما به شعور ملت/ یک مجری که جایگاه خود را فراموش میکند…

    حمله صدا و سیما به دولت با نقض اصل بی طرفی از اوایل هفته جاری، صداوسیما به بهانه پرداختن به موضوع اشتغال که شعار سال ۹۶ است با نقض اصل بی‌طرفی به شعور مخاطبان توهین می‌کند. به عنوان نمونه در برخی برنامه‌هایی که در قالب مناظره توسط تلویزیون پخش می‌شود، مجری برنامه با فراموش…

  ۸۴

   

  حمله صدا و سیما به دولت با نقض اصل بی طرفی

  از اوایل هفته جاری، صداوسیما به بهانه پرداختن به موضوع اشتغال که شعار سال ۹۶ است با نقض اصل بی‌طرفی به شعور مخاطبان توهین می‌کند.

  به عنوان نمونه در برخی برنامه‌هایی که در قالب مناظره توسط تلویزیون پخش می‌شود، مجری برنامه با فراموش کردن جایگاه خود به طرف مناظره علیه دولت می‌پیوندد و سعی می‌کند به طور محسوس یا غیر محسوس خط شکست دولت در برنامه‌ها و طرح‌های اقتصادی را به طرفین مناظره القا نماید.

  بر همین اساس، هیچ‌انگاری برجام در برخی از برنامه‌های صداوسیما مشهودتر از گذشته به چشم می‌خورد.

  این در حالی است که در موضوع اشتغال علی‌رغم درخواست مسئولان ذیربط برای حضور در تلویزیون و تشریح دستاوردهای دولت در این زمینه، تاکنون صداوسیما زمانی را جهت انجام این گفت‌وگو مشخص نکرده اما از افرادی که دستاوردهای دولت در حوزه اشتغال را زیر سوال می‌برند، به بهانه‌های مختلف برای حضور در صداوسیما دعوت صورت می‌گیرد.

  منبع: ایلنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.