• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » شتاب گیری خودرویی ها در جاده بورس/ نمادهای خودرویی در مدار مثبت
  کد خبر : 2022594

  شتاب گیری خودرویی ها در جاده بورس/ نمادهای خودرویی در مدار مثبت

    به گزارش ایران ویج، بررسی سهام ۷ گروه خودرویی در هفته جاری حاکی در هفته جاری با نوسان مثبت در بازار سرمایه مورد معامله قرار گرفتند. *سایپا ( خساپا) سهام گروه خودرو‌سازی سایپا در ابتدای هفته یک هزار و ۸۰۵ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به ۲ هزار و…

  ۵۷

   

  به گزارش ایران ویج، بررسی سهام ۷ گروه خودرویی در هفته جاری حاکی در هفته جاری با نوسان مثبت در بازار سرمایه مورد معامله قرار گرفتند.

  *سایپا ( خساپا)

  سهام گروه خودرو‌سازی سایپا در ابتدای هفته یک هزار و ۸۰۵ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به ۲ هزار و ۱۵۲ سهم رسیده است و حجم ۲۲ میلیون ۴۹۳ سهم در ابتدای هفته با رشد به ۲۷ میلیون و ۱۱۸ سهم رسیده است.

  در ابتدای هفته این سهم با رشد ۰.۹۶ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش ۰.۷۸ درصد رسیده است.

  *ایران خودرو (خودرو)

  سهام گروه خودروسازی ایران خودرو در ابتدای هفته ۶۲۳ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به ۹۰۹ سهم رسیده است و حجم ۴ میلیون ۵۴۸ سهم در ابتدای هفته با رشد ۶۶ میلیون و ۶۱۷ سهم رسیده است.

  در ابتدای هفته این سهم با رشد ۰.۲۲ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به رشد ۰.۴ درصد رسیده است.

  *زامیاد (خزامیا)

  گروه زامیاد در ابتدای هفته ۵۴۱ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به ۶۵۲ سهم رسیده است و حجم ۶ میلیون ۸۱۱ سهم در ابتدای هفته با افزایش به ۸ میلیون و ۸۴ سهم رسیده است.

  در ابتدای هفته این سهم با رشد ۰.۴۸ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به کاهش ۱.۰۹ درصد رسیده است.

  *پارس خودرو (خپارس)

  گروه سهام پارس خودرو در ابتدای هفته ۴۸۴ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به ۵۵۶ سهم رسیده است و حجم ۵ میلیون ۲۷۷ سهم در ابتدای هفته با رشد به ۶ میلیون و ۶۷۶ سهم رسیده است.

  در ابتدای هفته این سهم بدون تغییر که این روند در پایان هفته به کاهش ۰.۵۷ درصد رسیده است.

  *سایپا دیزل (خکاوه)

  گروه سهام سایپا دیزل در ابتدای هفته ۴۵۹ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی به ۴۶۱ سهم رسیده است و حجم ۷ میلیون ۴۲۹ سهم در ابتدای هفته با کاهش به ۵ میلیون و ۲۶۱ سهم رسیده است.

  در ابتدای هفته این سهم با رشد ۰.۳۹ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش ۰.۳۹ درصد رسیده است.

  *گروه بهمن (خبهمن)

  گروه بهمن در ابتدای هفته تعداد ۱۸۸ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در انتهای هفته به ۱۳۰ سهم افزایش یافته است و حجم معاملات در این گروه با یک میلیون و ۳۷۱ سهم به یک میلیون و ۷۶ سهم در پایان هفته کاهش یافته است.

  در ابتدای هفته این سهم ۰.۶۶ درصد کاهش داشته و در پایان هفته به روند منفی ۰.۴۶ درصدی رسیده است.

  *ایران خودرو دیزل(خاور)

  سهام گروه ایران خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و در ابتدای هفته ۵۴۷ سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به ۵۱۳ سهم رسیده است و حجم ۷ میلیون ۴۵۴ سهم در ابتدای هفته با کاهش به ۶ میلیون و ۴۵۵ میلیون سهم رسیده است.

  در ابتدای هفته این سهم با رشد ۰.۶۳ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به کاهش ۲.۲۶ درصد رسیده است.

  در این رابطه همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: یکی از خبرهای مثبت تاثیرگذار بر روند سهام های بورسی اصلاح صورت های مالی و زیان ده نبودن سهام این شرکت های برای مشتریان بوده است

  وی در ادامه افزود: با توجه به تاثیرمشارکت های خارجی بر روند سهام گروه خودرویی ها شاهد رونق آن ها هستیم ولی در واقع امر باید برای نتیجه نهایی این قراردادها تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری منتظر بود.

  این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به نزدیکی به فصل مجامع شرکت های بورسی تصریح کرد: با نزدیک شدن به فصل مجامع و زمان پرداخت سود نقدی به سهامداران به نظر می رسد که شاهد نوسان کم عمقی در معاملات سهام گروه خودرویی ها باشیم.

  گزارش میزان حاکی از بازگشایی تمام نمادهای خودرویی و در عین حال گروه‌های ، ایران خودرو دیزل، گروه بهمن، پارس خودرو، زامیاد، سایپا و سایپا دیزل، ایران خودرو با توجه به روند صعودی شاخص بورس، کلیه نمادهای بورسی نیز در مدار مثبت قرار داشته‌اند و با نوسان کمتری روبرو شدند.

  منبع: میزان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.