• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » افزایش نسبی دما در کشور / موج جدید بارشی در راه است
  کد خبر : 2022562

  افزایش نسبی دما در کشور / موج جدید بارشی در راه است

    سازمان هواشناسی کشور افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد شدید را برای ساعات آتی پیش‌بینی کرده است. به گزارش ایران ویج؛ امروز در اکثر مناطق کشور جو نسبتاً پایدار بوده و روند افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود؛ افزایش دما امروز و فردا در سواحل دریای خزر محسوس بوده و در سواحل…

  ۴۵

   

  سازمان هواشناسی کشور افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد شدید را برای ساعات آتی پیش‌بینی کرده است.

  به گزارش ایران ویج؛ امروز در اکثر مناطق کشور جو نسبتاً پایدار بوده و روند افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود؛ افزایش دما امروز و فردا در سواحل دریای خزر محسوس بوده و در سواحل غربی دریای خزر گاهی با وزش باد جنوبی همراه خواهد بود.

  از بعدازظهر امروز با نفوذ جریانات گرم و مرطوب جنوبی در مناطقی از جنوب غرب کشور  یعنی در استانهای خوزستان، بوشهر و دامنه‌های زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

  فردا با عبور موج بارشی از نوار شمالی کشور در مناطقی از غرب، شمال غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های جنوبی البرز، برخی مناطق مرکزی و جنوب کشور بارش پراکنده گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

  این موج روز شنبه در بخشهایی از شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز سبب بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد؛ همچنین در شمال غرب کشور نیز بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

  لازم به ذکر است به‌دلیل افزایش سرعت وزش باد در جنوب عراق و انتقال آن به مناطقی از جنوب غرب کشور در اواخر وقت امروز و اوایل وقت فردا پدیده گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

  برای تهران امروز هوایی صاف پیش‌بینی می‌شود؛ دمای تهران امروز در گرمترین لحظات ۱۹ درجه بالای صفر و در سردترین لحظات ۹ درجه بالای صفر و فردا در گرمترین لحظات ۲۱ درجه بالای صفر و در سردترین لحظات ۱۱ درجه بالای صفر تخمین زده شده است.

  شهرکرد سردترین و بندرعباس گرمترین نقاط کشور

  امروز سردترین مرکز استان کشور شهرکرد است که در گرمترین لحظات ۱۴ درجه بالای صفر و در سردترین لحظات یک درجه زیر صفر دما دارد و هوایی صاف تا کمی ابری و در اواخر وقت افزایش ابر و وزش باد را تجربه می‌کند.

  امروز گرمترین مرکز استان کشور بندرعباس است که در گرمترین لحظات ۳۱ درجه بالای صفر و در سردترین لحظات ۱۹ درجه بالای صفر دما دارد و هوایی صاف گاهی با وزش باد را تجربه می‌کند.

  منبع: تسنیم
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.