• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دین اسلام با شادی مخالف نیست/ پایبندی به اقتصاد مقاومتی موجب اجرای مقتدرانه برجام می شود
  کد خبر : 2022536

  دین اسلام با شادی مخالف نیست/ پایبندی به اقتصاد مقاومتی موجب اجرای مقتدرانه برجام می شود

  دین اسلام با شادی مخالف نیست/ پایبندی به اقتصاد مقاومتی موجب اجرای مقتدرانه برجام می شودReviewed by on Apr 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، سلام خسروی معاون فرماندار کهگیلویه در ستاد شئون فرهنگی شهرستان که در محل فرمانداری دهدشت برگزار…

  دین اسلام با شادی مخالف نیست/ پایبندی به اقتصاد مقاومتی موجب اجرای مقتدرانه برجام می شودReviewed by on Apr 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، سلام خسروی معاون فرماندار کهگیلویه در ستاد شئون فرهنگی شهرستان که در محل فرمانداری دهدشت برگزار شده بود اظهار کرد: دیدگاههای نامناسبی نسبت به نواختن موسیقی در اعیاد و جشن ها وجود دارد.

  معاون فرمانداری کهگیلویه گفت: یک مقطعی موسیقی سنتی کنار گذاشته شده بود و متأسفانه موسیقی مبتذل با اشعار نادرست جای آن را گرفت. خسروی اظهار کرد: دین ما با شادی مخالف نیست همان طور که در اجرای همه برنامه‌ها راهکار داریم برای اجرای موسیقی و فرهنگ هم باید یک راهکار داشته باشیم.   پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه   وی افزود: برجام یک قرارداد بین المللی است و اقتصاد مقاومتی یک رویکرد داخلی که در تقابل با هم نیستند بلکه با پایبندی به اقتصاد مقاومتی می توان با اقتدار و عزت پیگیر اجرایی شدن برجام بود. خسروی خدمت به مردم را امری بزرگ دانست و افزود: مردم هم برای کسانی که زحمت می‌کشند و خدمتگزارند ارزش قائل می‌شوند. وی با اشاره به اینکه برنامه‌ ای که ضعیف اجرا می شود برگزار نشدن آن برنامه ارزش بیشتری دارد افزود: برنامه های ملی مذهبی متناسب با شان آنها برگزار شود.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.