• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اقامت ۲۶ هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان شاهرود
  کد خبر : 2022437

  اقامت ۲۶ هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان شاهرود

  اقامت ۲۶ هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان شاهرودReviewed by on Apr 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید باباخانی رییس ستاد اسکان مسافران نوروزی و سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود در گفتگو با خبرنگار نسل شاهوار با اشاره به فعالیت ۱۸ روزه…

  اقامت ۲۶ هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان شاهرودReviewed by on Apr 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید باباخانی رییس ستاد اسکان مسافران نوروزی و سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود در گفتگو با خبرنگار نسل شاهوار با اشاره به فعالیت ۱۸ روزه ستاد اسکان فرهنگیان شاهرود گفت: در این مدت حدود ۲۶ هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی آموزش پرورش شهرستان شاهرود اقامت داشتند.

  وی اظهار کرد: از این تعداد ۲۳ هزار و ۷۰۰ نفر در مدارس و دو هزار و ۷۰۰ نفر دیگر از مسافران نوروزی در ۴ مرکز رفاهی متعلق به آموزش و پرورش شهرستان اسکان داده شدند.

  سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود با بیان اینکه ۶۲ آموزشگاه شاهرود با ۴۸۷ کلاس درس برای ستاد اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شد افزود: ۲۸ آموزشگاه با ۲۲۰ کلاس در گروه الف و مابقی آموزشگاه ها در گروه ب دسته بندی شدند.

  باباخانی بیان کرد: ۴ مرکز رفاهی آموزش و پرورش شاهرود با ۱۵۳ تخت نیز در کنار مدارس گروه الف و ب پذیرای مسافران و گردشگران نوروزی بود که از قبل به صورت اینترنتی رزرو نوبت شده بود.

  وی با بیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان مراکز رفاهی آموزش و پرورش و مدارس را در سه گروه دسته بندی کرده بود افزود: گروه ویژه شامل مراکز رفاهی امکانات آن با هتل های شهرستان برابری می کرد، گروه مدارس الف که در هر کلاس تلویزیون، یخچال، رختخواب و فرش مجزا قرار داده شده بود و گروه مدارس ب که در کلاس ها فرش و پتو قرار داده شده بود و یخچال و تلویزیون به صورت مشترک با سایر کلاس ها استفاده می شد.

  رییس ستاد اسکان مسافران نوروزی اعلام کرد: کمترین تعداد مسافر پذیرش شده در ستاد اسکان فرهنگیان شاهرود در ۲۵ اسفند ماه سال ۹۵ با ۱۲۱ نفر و بیشترین تعداد پذیرش شده در روز اول فروردین ماه با دو هزار و ۳۰۰ نفر بود.

  باباخانی یادآور شد: امسال برای اولین بار در طول هشت سال گذشته بیش از ۹۰ دستگاه یخچال، یکصد و ۴۰ تخته فرش و هزار متکا از وزارت آموزش و پرورش به ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش شاهرود تعلق گرفت.

  وی به برخی از مشکلات پیش روی ستاد اسکان فرهنگیان شاهرود اشاره کرد و گفت: نداشتن سرایدار و خانه سرایداری در مدارس ستاد اسکان، قدیمی بودن مدارس و بروز برخی مشکلات و نقایص در سیستم فاضلاب و …، انتظارات و توقعات بیش از حد مسافران و گردشگران از آموزش و پرورش، ندادن آمار واقعی از سوی تعدادی از مسافران به ستاد اسکان بخاطر ندادن هزینه در هنگام پذیرش و ارائه کارت شناسایی همکاران فرهنگی توسط غیر فرهنگیان از جمله مشکلات پیش روی ستاد اسکان آموزش و پرورش شاهرود بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.