• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اجازه نمی دهیم لیبی به پایگاه داعش تبدیل شود
  کد خبر : 2022377

  اجازه نمی دهیم لیبی به پایگاه داعش تبدیل شود

  اجازه نمی دهیم لیبی به پایگاه داعش تبدیل شودReviewed by on Apr 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، ترزا می نخست وزیر انگلیس در گفتگو با روزنامه الریاض چاپ عربستان سعودی اعلام کرد: ما به حمایت از توافقات سیاسی در لیبی ادامه می دهیم و مانع از تبدیل شدن این کشور…

  اجازه نمی دهیم لیبی به پایگاه داعش تبدیل شودReviewed by on Apr 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، ترزا می نخست وزیر انگلیس در گفتگو با روزنامه الریاض چاپ عربستان سعودی اعلام کرد: ما به حمایت از توافقات سیاسی در لیبی ادامه می دهیم و مانع از تبدیل شدن این کشور به پایگاهی برای داعش خواهیم شد.

  می در بخش دیگر سخنان خود اعلام کرد: ما به حمایت از توافقات سیاسی در لیبی ادامه می دهیم و مانع از تبدیل شدن این کشور به پایگاهی برای داعش خواهیم شد.

  وی بدون اشاره به اینکه عربستان سعودی یکی از حامیان اصلی تروریسم در جهان است، گفت: لندن و ریاض منافع مشترکی در رابطه با همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم دارند.

  می همچنین مدعی شد که ایران عامل بی ثباتی در منطقه است و باید برای مقابله با این کشور به اقدام دسته جمعی روی آورد. وی ادعا کرد: فعالیت های ایران عامل بی ثباتی در منطقه است و مقابله با اقدامات خصمانه ایران در لبنان، عراق، یمن و سوریه یا در منطقه خلیج فارس مستلزم اقدام دسته جمعی است.

  نخست وزیر انگلیس در ادامه گفت: لندن از کشورهای حاشیه خلیج فارس در برابر دخالت های ایران حمایت می کند.

  وی درباره یمن نیز گفت: ما از دخالت ائتلاف عربی در یمن برای بازگرداندن دولت مشروع در این کشور و جلوگیری از تجاوزات حوثی ها حمایت می کنیم.

  نخست وزیر انگلیس درباره سوریه نیز اعلام کرد: تنها راه پایان بخشیدن به درگیری  و جنگ در سوریه، بازگشت به یک مذاکرات سیاسی واقعی و فراگیر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.