• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تاکتیک‌های جدید نیروهای مسلح عراق برای آزادسازی غرب موصل
  کد خبر : 2022343

  تاکتیک‌های جدید نیروهای مسلح عراق برای آزادسازی غرب موصل

  تاکتیک‌های جدید نیروهای مسلح عراق برای آزادسازی غرب موصلReviewed by on Apr 5Rating: «علی اللامی»، فرمانده لشکر پنجم پلیس فدرال عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تصریح کرد: پس از کُند شدن پیشروی نیروهای مسلح و امنیتی عراق بخاطر وخامت شرایط آب و هوایی، این نیروها برای ادامه پیشروی‌های خود در عمق…

  تاکتیک‌های جدید نیروهای مسلح عراق برای آزادسازی غرب موصلReviewed by on Apr 5Rating:

  «علی اللامی»، فرمانده لشکر پنجم پلیس فدرال عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تصریح کرد: پس از کُند شدن پیشروی نیروهای مسلح و امنیتی عراق بخاطر وخامت شرایط آب و هوایی، این نیروها برای ادامه پیشروی‌های خود در عمق مناطق غربی موصل تاکتیک‌های جدیدی را به خدمت گرفتند.

  فرمانده لشکر پنجم پلیس فدرال عراق خارج کردن تجهیزات نظامی سنگین از روند عملیات‌ها و نبردهای آزادسازی بخش غربی موصل را از جمله این تاکتیک‌ها عنوان کرد.

  سرلشکر اللامی گفت: صرف نظر از وضعیت نامساعد جوی، تراکم جمعیت مناطق غربی موصل اجازه به خدمت گرفتن تجهیزات نظامی سنگین را به نیروهای مسلح و امنیتی نمی‌دهد، این نیروها به استفاده از سلاح‌های سبک و نیمه سنگین روی آورده‌اند.

  اللامی با تاکید بر اینکه نیروهای پلیس فدرال عراق و تمام نیروهای شرکت‌کننده در عملیات آزادسازی موصل به پیشروی در عمق مناطق و محله‌های غرب موصل ادامه می‌دهند، از درگیری‌های شدید و سخت این نیروها با عناصر داعش در این نقاط خبر داد.

  فرمانده لشکر پنجم پلیس فدرال عراق افزود: نیروهای امنیتی و مسلح موفق شدند، شماری از غیرنظامیان را از مناطق درگیری خارج کنند و به مناطق امن انتقال دهند و برای خارج کردن اهالی دیگر مناطق موصل و کاهش میزان تلفات تا سرحد ممکن، راه‌ها و گذرگاه‌های جدیدی احداث شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.