• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » فعالیت نانوایی ها در زنجان در بحث نان با کیفیت عالی بود
  کد خبر : 2022339

  فعالیت نانوایی ها در زنجان در بحث نان با کیفیت عالی بود

  فعالیت نانوایی ها در زنجان در بحث نان با کیفیت عالی بودReviewed by Aryan on Apr 5Rating: رسول منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر ، به اقدامات شرکت غله در ایام نوروز به مردم اشاره کرد و افزود: در راستای ارائه خدمات بهتربه مردم و مسافران تمام نانوایی هایی یارانه بگیر در در ایام عید نوروز کشیک بودند.  وی…

  فعالیت نانوایی ها در زنجان در بحث نان با کیفیت عالی بودReviewed by Aryan on Apr 5Rating:

  رسول منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر ، به اقدامات شرکت غله در ایام نوروز به مردم اشاره کرد و افزود: در راستای ارائه خدمات بهتربه مردم و مسافران تمام نانوایی هایی یارانه بگیر در در ایام عید نوروز کشیک بودند. 

  وی از فعالیت هزار و ۵۵۰ نانوایی در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد هزار و ۱۰۰ نانوایی یارانه بگیر هستندو سهیمه آرادبرای عید نوروز واریز شده بود و در ایام عید به مسافران خدمات ارائه می دادند. 

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: این تعداد نانوایی از اول فروردین ماه از صبح تا ۸ شب فعال بودند. 

  منصوری با بیان اینکه خوشبختانه طی ایام نوروز فعالیت نانوایی ها در پخت نان با کیفیت بسیار عالی بود و تخلفی از سوی نانوایی ها انجام نگرفت، افزود: با توجه به قیمت نان انتظار شهرواندان از پخت نان به جا است که باید کیفیت نان بهتر باشد.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان یاد آورشد: در راستای ارائه نان با کیفیت به مردم استان در خرید گندم با کیفیت بسیار توجه شده و این سازمان در راستای ارائه نان با کیفیت به مردم نظارت و بازرسی از واحدهای نانوایی را در دستور کار دارد.

  منصوری گفت: این سازمان با واحدهایی که اقدام به کم فروشی و پخت نان بی کیفیت کنند برخورد می کند و مردم گزارشات خود را می توانند با سامانه ۱۲۴ در میان بگذارند و  شرکت غله برای ارائه خدمات بهتر به مردم نظارت و بازرسی از نانوایی ها در عید نوروز را جدی دنبال کرد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.