• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمادگی برای عملیات ویژه برای آزاد سازی مناطق باقیمانده غرب موصل
  کد خبر : 2022246

  آمادگی برای عملیات ویژه برای آزاد سازی مناطق باقیمانده غرب موصل

  آمادگی برای عملیات ویژه برای آزاد سازی مناطق باقیمانده غرب موصلReviewed by on Apr 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، علی اللامی از فرماندهان پلیس عراق از طرح های جدید در روزهای آینده برای عملیات ویژه به منظور آزاد سازی مناطق باقیمانده غرب موصل از لوث داعش…

  آمادگی برای عملیات ویژه برای آزاد سازی مناطق باقیمانده غرب موصلReviewed by on Apr 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، علی اللامی از فرماندهان پلیس عراق از طرح های جدید در روزهای آینده برای عملیات ویژه به منظور آزاد سازی مناطق باقیمانده غرب موصل از لوث داعش خبر داد.

  وی افزود: یگانهای نظامی در حال حاضر اقدام به تحکیم خطوط و استحکاماتی که منطقه موصل جدید را از موصل قدیم جدا می کند کرده اند و این به عنوان مقدمه ای برای تهیه طرح جدید به منظور مقابله با هدف قرار گرفتن غیرنظامیان فراری از مناطق تحت اشغال داعش است و طی روزهای آینده این طرح اجرایی خواهد شد تا مناطق باقیمانده از لوث داعش خارج شود.

  اللامی تاکید کرد: مناطقی که درگیری در آن جریان دارد از سمت شرق کرانه راست شامل مناطق الجوسق و الزیدان به سوی پل آهنی قدیم است. نیروهای لشگر سوم و پنجم پلیس از منطقه الباب الجدید و باب البیض به سوی ایستگاه قطار نینوا مشغول جنگ هستند.

  وی افزود: کشته شدگان داعش بین ۸۰ تا ۱۰۰ تروریست در روز از زمان عملیات آزاد سازی غرب موصل بوده است و نیروهای عراقی موفق به مهار شیوه های جنگی داعشی شده اند از جمله خودروهای بمبگذاری شده داعش را خنثی کرده اند و کمیته هایی برای گشودن گذرگاههای امن خروج آوارگان تشکیل شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.