• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » الحریری:لبنان ۴ میلیون جمعیت دارد و میزبان ۱.۵ میلیون پناهنده است
  کد خبر : 2022236

  الحریری:لبنان ۴ میلیون جمعیت دارد و میزبان ۱.۵ میلیون پناهنده است

  الحریری:لبنان ۴ میلیون جمعیت دارد و میزبان ۱.۵ میلیون پناهنده استReviewed by on Apr 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از الجمهوریه، «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان و «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در کنفرانسی مطبوعاتی در برلین شرکت کردند. مرکل در این کنفرانس اظهار داشت: انتخاب مشل عون به ریاست…

  الحریری:لبنان ۴ میلیون جمعیت دارد و میزبان ۱.۵ میلیون پناهنده استReviewed by on Apr 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از الجمهوریه، «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان و «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در کنفرانسی مطبوعاتی در برلین شرکت کردند.

  مرکل در این کنفرانس اظهار داشت: انتخاب مشل عون به ریاست جمهوری و سعد الحریری به نخست وزیری لبنان با توجه به وضعیت پیچیده این کشور به نفع مردم لبنان بود. از مردم لبنان به دلیل میزبانی از پناهندگان سوری تشکر می کنم؛ ما در سال گذشته بیش از ۲۸۶ میلیون یورو به لبنان برای مقابله با بحران پناهندگان کمک کردیم. با الحریری درباره روابط با ایران و سعودی ها گفتگو خواهم کرد.

  وی در ادامه بیان داشت: بلاشک سوریه بزرگترین کشور همسایه لبنان است و لبنان بیش از دیگر کشورها از بحران سوریه تاثیر می پذیرد. باید برای دستیابی به نظراتی یکسان درباره راه های حصول راهکار مسالمت آمیز در سوریه تلاش کنیم. راه حل نظامی در سوریه موجب افزایش کشتار و چالش ها شد و به حل مسأله کمک نکرد.

  از سوی دیگر الحریری نیز تصریح کرد: لبنان ۴ میلیون شهروند دارد و از یک ونیم میلیون پناهنده سوری و حدود ۵۰ هزار پناهنده فلسطینی میزبانی می کند؛ این موضوع بر اقتصاد و زیرساخت ها و بافت اجتماعی لبنان فشار وارد می کند و ما به نیابت از جهان برای آنها خدمات فراهم می کنیم. ما حمله تروریستی سن پترزبورگ را محکوم می کنیم؛ تروریسم دین ندارد و برای نابودی آن باید با هم همکاری کنیم. از آلمان به دلیل مشارکت در نیروهای یونیفل تشکر می کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.