• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » دغدغه های رهبر معظم انقلاب از مشکلات اقتصادی در جامعه/ حال مردم خوب نیست!
  کد خبر : 2022189

  دغدغه های رهبر معظم انقلاب از مشکلات اقتصادی در جامعه/ حال مردم خوب نیست!

  دغدغه های رهبر معظم انقلاب از مشکلات اقتصادی در جامعه/ حال مردم خوب نیست!Reviewed by Aryan on Apr 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، رهبر معظم انقلاب تلخی‌ها و سختی‌های سال گذشته را مربوط به مشکلات معیشتی…

  دغدغه های رهبر معظم انقلاب از مشکلات اقتصادی در جامعه/ حال مردم خوب نیست!Reviewed by Aryan on Apr 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، رهبر معظم انقلاب تلخی‌ها و سختی‌های سال گذشته را مربوط به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بویژه طبقات ضعیف و متوسط دانستند و فرمودند: بنده از وضع مردم مطلع هستم، بنابراین تلخی کام مردم به‌ویژه طبقه ضعیف را از مشکلات اقتصادی همچون «گرانی، بیکاری، تبعیض‌ها و نابرابری‌ها و آسیبهای اجتماعی» با همه‌ی وجود حس می‌کنم. اینها دغدغه های رهبر معظم انقلاب است، رهبری که با تمام امور آگاه و از فراز و نشیب های بسیاری عبور کرده اند.

  خبرنگار ما گفت وگوهای بسیاری را با مردم دراین باره داشته است، درد دل هایی که بخشی از آن در زیر می آید:

  وعده ۱۰۰ روز اقتصادی دولت

  وضعیت اقتصادی جامعه مناسب نیست و هیچ گاه نتوانسته حال مردم را مساعد کند، یارانه ای که تنها چهل و پنج هزار تومان بیشتر نیست و سهام عدالتی که پس از سالها سر از فنجان اقتصادی دولت در آورده است هیچ کدام نمی تواند حال زندگی مردم را رنگی کند و شادی را به خانه های آنان بر گرداند. مردمی که با فرارسیدن ایام نوروز حتی توان خریداری یک و یا دو کیلو آجیل شب عید را نداشتند و اغلب نیز از مسافرت هایشان گذشتند.

  مردم می گویند حال اقتصاد خوب نیست چرا که آنها توان اداره کردن یک ماه زندگی را با ۷۰۰یا ۸۰۰ تومان حقوق کارگری ندارند، حالشان خوب نیست چرا که دیگر برنج را از سفره هایشان حذف کرده اند و با گوشت نیز وداع گفته اند.

  حال مردم خوب نیست چرا که مدتها است از وعده ۱۰۰ روز اقتصادی دولت می گذرد و مرهمی برای آن نیافته اند، حالشان خوب نیست چرا که در هر خانه دو جوان بیکار وجود دارد.

  خانواده ها هزینه هنگفت زندگی را نمی توانند تحمل کنند

  آنها می گویند آقای رییس جمهور وعده رفع بیکاری داده و حالا نه تنها تعداد بیکاران کاهش نیافته بلکه در هر خانه ای یک یا دو بیکار دارند و هزینه های هنگفت زندگی را نمی توانند تحمل کنند.

  آقای رییس جمهور کلیدتان کجاست؟ توانستید دستی به سر و روی اقتصاد بکشید یا کلید شما نیز در لابلای قفل های زنگ زده اقتصادتان پوسید؟این مساله را یکی از شهروندان مطرح کرده است، او دل خوشی از وضعیت اقتصادی ندارد و می گوید درآمد ماهیانه ام به یک میلیون تومان هم نمی رسد حال باید چگونه زندگی کنم.

  یکی از دیگر از شهروندان می گوید عهده دار خرج سه دانشجو هستم که هر کدام شغلی ندارند و هزینه های دانشگاه آنها سر به فلک کشیده است.

   وضعیت نامعلوم متروی رباط کریم

  یک شهروند رباط کریمی نیز به ذکر خاطره ای پرداخت و از ایام سفر رییس جمهور به رباط کریم سخن گفت، او می گوید: یادمان هست مردم رباط کریم را در اولین و آخرین سفرتان به این دیار، به شهری دیگر فراخوندید تا به استقبالتان بیایند، آیا لیاقت این مردمان این بود که به اسلامشهر بیایند و استقبالتان کنند؟ تا آنجایی که به یاد دارم مهمان که به میهمانی می رود به خانه شخص می رود و لاغیر، پس چرا در این سفر نام رباط کریم را نیز اشاره کردید، مگر خدایی ناکرده به این شهرستان هم آمدید؟

  شهروند دیگری نیز ضمن اشاره ای به وضعیت نامعلوم متروی رباط کریم،تأکید کرد که باید مسئولان همت والایی داشته باشند تا رباط کریم نیز صاحب ایستگاه مترو شود و خاطرنشان کرد: برای رسیدن هر روزمان به تهران کرایه بسیاری را متحمل می شویم، اگر رباط کریم صاحب مترو می شد می توانستیم این با این هزینه شکافی از زندگی را ترمیم کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.