• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آب و هوای نامساعد علت کاهش حضور مسافر در شهرستان سامان
  کد خبر : 2022167

  آب و هوای نامساعد علت کاهش حضور مسافر در شهرستان سامان

  آب و هوای نامساعد علت کاهش حضور مسافر در شهرستان سامانReviewed by on Apr 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سامان ما ، سعید صالحی اردلی با بیان اینکه شهرستان سامان در تعطیلات ایام نوروز میزبان ۲۶ هزار مسافر و گردشگر بوده است ، اظهار داشت:…

  آب و هوای نامساعد علت کاهش حضور مسافر در شهرستان سامانReviewed by on Apr 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سامان ما ، سعید صالحی اردلی با بیان اینکه شهرستان سامان در تعطیلات ایام نوروز میزبان ۲۶ هزار مسافر و گردشگر بوده است ، اظهار داشت: از این تعداد گردشگر بیش از شش هزار گردشگر در مسافر خانه ها، ویلا ها و مدارس شهرستان سامان اسکان داشته اند.

  صالحی با بیان اینکه  بیشترین مسافران از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، خوزستان بوده‌ است ، بیان داشت: دلیل اصلی حضور کم گردشگران در شهرستان شرایط آب و هوای و جاری شدن آب رودخانه زاینده رود در استان اصفهان، هشدار های هواشناسی به مسافرین و گردشگران بوده است.

  وی از ورود ۲۵۰ هزار گردشگر در روز ۱۳ فروردین ماه به این شهرستان خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است و دلیل این امر را اعلام بارندگی‌ در ایام نوروز عنوان کرد.

  فرماندار شهرستان سامان خدمات رسانی به مسافران نوروزی را مطلوب ارزیابی کرد و رضایت مسافرین از امکانات فراهم شده در مکان‌های تفریحی این شهرستان را دلیل خوبی بر این امر دانست و بیان داشت: در حوادث جاده ای و تصادفات شهرستان سامان کمترین تصادفات را در طی این مدت داشته است  در تعطیلات ایام نوروز تنها یک مورد تصادف منجر به فوت در شهرستان سامان رخ داده است .

  سعید صالحی با بیان اینکه این مورد تصادف در سه راهی چم عالی نرسیده به پل ایل بیگی تصادف خودرو پراید با موتور سیکلت بوده است که موجب فوت راننده و سرنشین موتور سیکلت شد و مقصر اصلی این سانحه انحراف به چپ خودرو پراید و اشنا نبودنراننده به جاده بوده است .

  اجرای طرح سحاب در روز طبعیت در پل تاریخی زمانخان توسط جوانان هلال احمر شهرستان سامان

  معاون امور جوانان جمعیت جوانان هلال احمر چهار محال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار سامان ما  با بیان اینکه جمعیت هلال احمر شهرستان سامان ایستگاه نوروزی را در ورودی شهر بر پا و روزانه برنامه های فرهنگی در راستای فرهنگ سازی در بهبود درکاهش ترافیک, پیوستن به کمپینگ و … بوده است، بیان داشت: برنامه ای هم در روز طبیعت با کیف امدادی به نام پروژه سحاب که  حرکتی امدادی بشر دوستانه است امدادگران در پل تاریخی زمانخان حضور داشتن و به گردشگران و مسافراین خدمات ارائه می دادند.

  مراجعه پنج هزار و ۵۸۱ نفر  به مراکز بهداشت و درمان شهرستان سامان

  رئیس مرکز بهداشت شهرستان سامان  در گفتگو با خبرنگار سامان ما با بیان اینکه از تاریخ ۲۵ اسفند لغایت ۱۳ فروردین ماه تعداد افراد مراجعه کننده و ویزیت به مراکز تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان سامان پنج هزار و ۵۸۱ نفر بوده است ، بیان داشت: افراد مراجعه کننده به داروخانه چهار هزار و ۴۷۹ نفر و افراد مراجعه کننده به تزریقات سه هزار و ۹۳۶ نفر و تعداد افراد اعزام شده به بیمارستان ۱۲ نقر بوده است.

  خلیلی با بیان اینکه در بازرسی های که در ایام نوروز صورت گرفته هیچ گونه پلمپی را نداشتیم عنوان کرد: تخلفات در خصوص عرضه مواد غذایی تاریخ گذشته، اجناس بدون مشخصات لازم، نظافت محل کار ، عدم تهیه یا عدم تمدید کارت سلامت متصدی و کارگران ،زباله و رها شدن  فاضلاب محل ،عدم تهیه وسایل حفاظتی مثل کپسول اطفاء حریق،عدم تهیه یا تکمیل جعبه کمکهای اولیه ،نظافت فردی ،عدم تهیه و یا عدم استفاده از لباس کار مناسب در خبازی ها رستورانها  و… استفاده از مواد شیمیایی و مصنوعی سرطان زا مثل رنگها و ….ومواد غذائی اولیه و شرایط نگهداری مواد غذایی و….. بوده است .

  وی افزود: متخلفین بهداشتی (مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی ) و شکایات مردمی درخصوص نگهداری دام ،کود حیوانی ،نگهداری سگ در محل مسکونی ، زباله و …. در بازدید های بازرسان بهداشت روزانه به مراجع قضایی (دادگاه و تعزیرات )معرفی می شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.