• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » لزوم اتخاذ دیپلماسی تهاجمی دولت در برابر آمریکا
  کد خبر : 2022100

  لزوم اتخاذ دیپلماسی تهاجمی دولت در برابر آمریکا

  لزوم اتخاذ دیپلماسی تهاجمی دولت در برابر آمریکاReviewed by Iranvij-2 on Apr 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، سیدحسین نقوی حسینی در مصاحبه با رادیو گفت وگو پیش بینی مقام معظم رهبری در خصوص عهدشکنی امریکا قبل از آغاز مذاکرات را یادآور شد و افزود: از آغاز اجرای برجام در دی…

  لزوم اتخاذ دیپلماسی تهاجمی دولت در برابر آمریکاReviewed by Iranvij-2 on Apr 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، سیدحسین نقوی حسینی در مصاحبه با رادیو گفت وگو پیش بینی مقام معظم رهبری در خصوص عهدشکنی امریکا قبل از آغاز مذاکرات را یادآور شد و افزود: از آغاز اجرای برجام در دی ماه ۹۴ شاهد عهدشکنی ها و نقض پیمان دولت امریکا بودیم.

  وی با اشاره به موضع ترامپ در قبال پاره کردن برجام گفت: امریکایی ها وقتی با موضع قاطع جمهوری اسلامی رو به رو شدند که ما نیز برجام را به آتش می کشیم، از موضع خود عقب نشینی کردند و تغییر استراتژی دادند.

  نقوی حسینی با بیان اینکه ایران در این صحنه دست برتر و برنده را داشت، ادامه داد: امریکایی ها اعلام کردند که برجام را به صورت سخت گیرانه اجرا خواهیم کرد که ما معنای آن را نمی دانیم؛ اما امریکا این هدف را دنبال می کند که در مقابل ایران به تعهدات خود عمل نکنند!

  وی این روند را نسبت به عملکرد امریکا در برابر اروپا نیز یادآور شد و افزود: امریکا تحریم های غیر برجامی را در دستور کار قرار داده اند و بیش از ۵۰ طرح تحریمی در دستور کار قرار گرفته است که هر از چند گاهی علیه ایران به تصویب می رسد.

  نقوی حسینی با بیان اینکه امریکا در عین اجرای برجام، تحریم ها را حفظ کرده است، گفت: مقام معظم رهبری اشاره داشتند که باید با شجاعت و قاطعیت در مقابل اقدامات خصمانه امریکا و غربی ها بایستیم. بنابراین باید در مقابل این سلطه گری بایستیم و حتی به دشمن حمله [استراتژیک] کنیم.

  وی با اشاره به طرح کمیسیون امنیت ملی مجلس مبنی بر تروریست دانستن ارتش امریکا در صحن علنی اظهار کرد: ارتش امریکا شهروندان دیگر کشورها را می کشد و ما نباید در مقابل آن ها ساکت بنشینیم؛ دولت نیز باید در حوزه دیپلماسی تهاجم خود را آغاز کند تا این حیوان درنده عقب نشینی کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.