• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اسکان ۸۵۸۸ خانوار در مدارس دزفول در ایام نوروز
  کد خبر : 2022042

  اسکان ۸۵۸۸ خانوار در مدارس دزفول در ایام نوروز

  اسکان ۸۵۸۸ خانوار در مدارس دزفول در ایام نوروزReviewed by on Apr 3Rating: عبدالمحمد جرجانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال ۶۵ مدرسه در شهرستان دزفول در قالب ۵۶۰ کلاس درس برای ورود مسافران نوروزی تجهیز شده بود. وی افزود: ضمن اینکه کلاس های گروه «ج» حذف شده و گروه های «الف»…

  اسکان ۸۵۸۸ خانوار در مدارس دزفول در ایام نوروزReviewed by on Apr 3Rating:

  عبدالمحمد جرجانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال ۶۵ مدرسه در شهرستان دزفول در قالب ۵۶۰ کلاس درس برای ورود مسافران نوروزی تجهیز شده بود.

  وی افزود: ضمن اینکه کلاس های گروه «ج» حذف شده و گروه های «الف» و «ب» با موقعیت و امکانات ویژه آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی بوده اند.

  جرجانی عنوان کرد: هشت هزار و ۵۸۸ خانوار در قالب ۲۰ هزار و ۷۱۶ فرهنگی، سه هزار و ۷۳۶ غیرفرهنگی و پنج هزار و ۸۶۰ کارکنان دولت و در مجموع ۳۰ هزار و ۳۱۲ نفر روز از بیست و ششم اسفندماه ۹۵ تا ساعت هشت صبح دوازدهم فروردین ماه ۹۶ در مجموعه های ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان دزفول پذیرش شده اند.

  مدیر اداره آموزش و پرورش دزفول تصریح کرد: همه اعضای مسئول در ستادهای فرهنگیان شهرستان توانسته اند با نهایت درایت و همدلی برای هدایت و پذیرش مسافران نوروزی تلاش کنند.

  جرجانی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ نفر در طول شبانه روز برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی آماده بوده اند، تصریح کرد: برنامه ریزی و آماده سازی ستادهای اسکان برای پذیرایی از مسافران نوروزی، حضور در ستاد هدایت مسافران از مهمترین اقداماتی است که برای رفاه حال مسافران انجام شده است.

  مدیر آموزش و پرورش دزفول با بیان اینکه همه امکانات و خدماتی که در بخش های مختلف آموزش و پرورش وجود داشت بسیار مطلوب بود، ادامه داد: امسال نیز آموزش و پرورش دزفول به عنوان یک دستگاه متولی در کنار سایر دستگاه های اجرایی شهرستان خدمات شایسته ای را به مسافران نوروزی ارائه داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.