• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ۴۰۰۰ خانواده در اسکان فرهنگیان زنجان اقامت کردند
  کد خبر : 2021939

  ۴۰۰۰ خانواده در اسکان فرهنگیان زنجان اقامت کردند

  ۴۰۰۰ خانواده در اسکان فرهنگیان زنجان اقامت کردندReviewed by on Apr 3Rating: فضایل خاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر به اسکان فرهنگیان در نوروز سال ۹۶ اشاره کرد و افزود: در راستای اسکان فرهنگیان ۷۶ مدرسه با بیش از ۷۶۰ اتاق در زنجان پیش‌بینی‌شد که ظرفیت این کلاس‌ها بیش از چهار هزار نفر بود.  وی اظهار کرد:  از ۲۵ اسفند…

  ۴۰۰۰ خانواده در اسکان فرهنگیان زنجان اقامت کردندReviewed by on Apr 3Rating:

  فضایل خاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر به اسکان فرهنگیان در نوروز سال ۹۶ اشاره کرد و افزود: در راستای اسکان فرهنگیان ۷۶ مدرسه با بیش از ۷۶۰ اتاق در زنجان پیش‌بینی‌شد که ظرفیت این کلاس‌ها بیش از چهار هزار نفر بود. 

  وی اظهار کرد:  از ۲۵ اسفند ماه سال ۹۵  تا سیزدهم فروردین ماه بیش از ۴هزار و۹۷۶ خانواده با ۱۷ هزار و ۸۳۴ نفرو ۲۸ هزار و۵۰۶ نفر روز  در اسکان فرهنگیان زنجان اسکان کرده اند.

  خاتمی گفت: طی این بازه زمانی در عید نوروز سال گذشته ۴ هزار و ۳۱۰ خانواده با ۲۱هزار و ۵۵۰ نفر و ۳۴ هزار و ۴۸۰ نفر روز در محل اسکان فرهنگیان زنجان اقامت کردند. 

  رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد: طی این بازه زمانی استقبال فرهنگیان از مجل اسکان بسیار خوب بوده است.

  خاتمی به درجه‌بندی محل اسکان فرهنگیان اشاره کرد و یاد آورشد: این مدارس به دو صورت ویژه و الف هستند که در مدارس ویژه تختخواب، پتو، یخچال، تلویزیون، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سرویس‌های بهداشتی و حمام پیش‌بینی شده و با هزینه اسکان ۱۹ هزار تومان برای هر اتاق و در مدارس به‌صورت الف تخت وجود ندارد و هزینه اسکان ۱۵ هزار تومان بود. 

  خاتمی  تاکید کرد: مسافران فرهنگی در صورت وجود هر گونه مشکل با شماره ۳۳۷۷۱۵۷۵ تماس حاصل کنند.

  وی تصریح کرد: خوشبختانه طی نوروز سال ۹۶ آموزش‌وپرورش با امکانات و تجهیزات به‌روز از مهمانان فرهنگی پذیرایی کرده  و مسافران رضایت خوبی از خدمات  اسکان فرهنگیان زنجان دارند.

  رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: طی ایام نوروز تعداد نفر ونفر روز نسبت به سال قبل کم شده وتعدادخانواده ها افزایش پیدا کرده است. 

  خاتمی ابراز کرد: سال قبل هرخانواده ۵ نفر بوده ولی امسال به ۴ نفر رسیده است. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.